Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magyarországon milyen lehetősé...

Magyarországon milyen lehetőségek vannak Finasteride beszerzésére?

Figyelt kérdés

Hajhullásra kéne. Olyat például lehet csinálni, hogy külföldön de még az eu -n belül egy normálisabb országban feliratom és megveszem, aztán valamilyen kiszállítással mindig újrarendelek itthonról?


Úgy tudom, Magyarországon nem írják fel.



2021. márc. 31. 20:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

MO-n nem írják fel, ha csak nem bizalmasod egy urológus.

( vagy van jóindulatú prosztata megnagyobbodásod )


Ezen már én is gondolkoztam. Ugye ez a "hims.com" is úgy megy amerikában hogy online konzultáció és küldik. A probléma az hogy ha felírod külföldön, gyakorlatilag akkor is egy számontartott gyógyszert hozol be, amire mo-i engedélyed nincs.


Nyilván szerintem, legrosszabb esetben elveszik a vámon, ez nem a "izgalmas" kategória. Nincs neki rekreációs felhasználása, szóval nem hiszem hogy túl sok energiát fektetnének bele.

2021. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ebben is elavult fos ország vagyunk. Elég csak megnézni a hasonló kérdésekre adott válaszokat... röhej.
2021. ápr. 12. 10:18
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Lehet csinálnia kellene egy FIDESZ kutatást hogy ha szedhetnek emberek Finasteride-ot akkor több baba születik. És mindjárt kötelezővé tennék 15 éves kortól.
2021. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Végül is ez evidens, mivel a nők a hajas férfiakat szeretik.
2021. ápr. 12. 16:17
 5/17 anonim válasza:
Hali! Jutottál valamire a témában?
2023. febr. 8. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5: 2021 nyarán jobban utánajártam a témának és megtudtam, hogy a finasterid -nek milyen mellékhatásai lehetnek, így kicsit elbizonytalanodtam.


Ugyanakkor azt is megtudtam, hogy a saw palmetto kb ugyanaz, csak gyengébb, ráadásul online arra is panaszkodnak a pfs fórumon, tehát valószínüleg az is hat. 2021 júliusa óta tehát saw palmetto -t szedek. Termékből a Teva saballót választottam, mivel egyrészt olaj alapú, másrészt a 90 -es évek óta reklámozzák prosztata problémákra -- ha arra reklámozzák, akkor kevésbé valószínű, hogy kamu és valóban csökkenti a DHT -t.


A hajam azóta szerintem nem változott (bár ebbe nem vagyok teljesen biztos) és mellékhatása sincs. Ennek ellenére visszatértem a témához, és lehet mégis megpróbálok Finasteride -et keresni, már csak azért is, mert elértem azt a kort, amikor már érdemes lehet megpróbálkozni egy hajtranszplantációval is.

2023. márc. 3. 22:12
 7/17 A kérdező kommentje:

Úgyhogy a saw palmetto, nálam kb arra volt jó, hogy halogathattam a témát egy időre.


Viszont a kérdés megint aktuális.

2023. márc. 3. 22:13
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja és a saw palmetto mellett szedek reishi mushroom kapszulát és minden nap iszok csalán teát is.. Bár ezek inkább placebók szerintem, mint valódi DHT csökkentő szerek.
2023. márc. 3. 22:15
 9/17 A kérdező kommentje:

Kb eddig erre jutottam a témában:


Mattdominance youtuber szerint a proscart kiadják Törökörszágban vény nélkül.. Illetve Isztanbul már a haj Mekkája lett, tehát kb 100% biztos, hogy be tudnám ott szerezni.


Kérdés, hogy felengedik -e a repülőre.

2023. márc. 3. 22:24
 10/17 A kérdező kommentje:
*mára a haj Mekkája lett: Tiktokon vannak videók, ahol a csávó megy haza Iszatambulból amerikába és repülőn szinte csak frissen transzplantált férfiak utaznak.
2023. márc. 3. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!