Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Zavarja a nőket ha a pasi...

Zavarja a nőket ha a pasi körül van metélve?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkület miatt körül vagyok, és félek hogy a nő majd gàznak találja, kiröhög , kérdezget róla és nagyon nincs önbizalmam
2021. ápr. 4. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja zavarni ne aggodj :)
2021. ápr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem jobb úgy, szebb is. Abszolút nem gáz. Én csak annyit kérdeztem a férjemtől, h zsidó-e? :D de neki is eü okok miatt olyan
2021. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem, ha valaki nincs korulmetelve, DE ez sosem lenne mérvadó egy kapcsolatban. Egyáltalán nem gáz, szerintem senki sem foglalkozik vele különösebben
2021. ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Engem zavar, le lehet pontozni
2021. ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
próbáltam mindkettőt, nincs különbség. a jelenlegi párom is eü okok miatt van körülmetélve, de voltam már olyannal is aki nem volt teljesen vágva (tehát nem sok bőr volt eltávolítva), meg olyannal is, akit vágni kellett volna (eü okokból, természetesen). engem hidegen hagy a kinézete, nem az a lényeg, hanem hogy tudja-e használni a tulajdonosa ;) és hogy ne szenvedjen szex közben.
2021. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
84%
Ha oda kerülnénk, megkérdezném, hogy miért van ez, ha eü. okok miatt, azt elfogadnám, de a vallásit azt nem. Nem kell "olyan" pali.
2021. ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha emiatt elutasít, akkor lapát. Ha a partnerednek nem felelsz meg így, akkor ez a kapcsolat halálra van ítélve, bocsi.
2021. ápr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!