Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A körülmetélt embereknek...

A körülmetélt embereknek érzéketlenebb-e, a makkjuk?

Figyelt kérdés
olvastam az interneten,hogy a körülmetélt emberek makkján vékony szaruréteg képződik.Ebből a tényből kiindulva gondoltam,hogy talán érzéketlenebbé válik ezáltal a makk.Mindebből arra a következtetésre jutottam,hogy talán a korai magömlés az ilyen férfiaknál nem is létezik?Mert mi van akkor,ha valaki aki nincs körülmetélve,de úgy szoktatja magát,hogy a fitymája hátra van húzva.akkor ez gyógymód lehet nála is.Valóban így van?
2010. aug. 20. 19:53
1 2
 1/17 Harrr ***** válasza:
Szaruréteg? És ha a combjához dörgöli, akkor ciripel? :D
2010. aug. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ellenkezőleg.
2010. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Nem képződik szaruréteg, sem szarv, sem pata :) De annyi igazság van a dologban, hogy valamivel kevésbé érzékeny a megelőző állapothoz képest, hiszen egész nap dörzsöli a gatya és elég rossz lenne olyan érzékenyen...

A korai magömlésnek viszonylag kevés köze van ehhez, az orgazmus feletti kontroll hiánya, szexuális tapasztalatlanság, a szeretkezés rendkívüli izgalma.

Nem a körülmetélés a megoldás erre :)

2010. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de volt párom is, meg ismerősöm is van, aki körül van metélve, és mindkettőjüknek sokkal érzékenyebb, és jobb a szex is...
2010. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%

Higeniai szempontbol tortenik ez a korulmeteles, tehat

konnyebb tisztan tartani!

2010. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

Ez akkora kamu, hogy csak még.

Mitől lenne HIGIÉNIKUSABB? Az is jó higiénia, amikor levágják a karodat tőből, mert akkor nincs lehetősége a hónaljnak bebüdösödnie. Ez szánalmas...


Nekem megcsinálták és elmondom a tapasztalatokat: a makk valóban erősödött, a tapintása kérges, néha hámlik is, foltos lett az évek alatt a kiszáradástól. Aki hátrahordva hordja a fitymáját, az megtapasztalhatja, csak neki van akkora szerencséje, hogy a fitymát visszahúzza rá, aztán megszűnik a probléma. Merthogy nem viccből van ott az a bőrdarab. Én is most kezdem el nyújtani, hogy legyen ott valami, mert akárhogy próbáltam megszokni, nekem nem sikerült. Az egy dolog, hogy az öltözőkben mindig megnézék, meg a zsidózás, nem érdkelt igazán. Az, hogy nemibetegnek néznek a csajok, az már viszont elég bosszantó. Több körülmetélés után látszik, hogy befoltosodik a makk. Mitől olyan szép ez? Meg higiénikus? Amikor meglátom, nem a higiénia jut eszembe.

Túl ezeken, hegek látványa szerintem nem szép.

A varratok több, mint 20 év után estek ki. Elég durva :(

A helyük meglátszik, a lyukak, ahonnét kiestek. Ezeket a lyukakat tisztítani kell, mert különben a fekete szmötyi összegyűlik bennük. A lyukak nem forrnak be maguktól, tompa elejű tűvel lehet kiszedni azt, ami oda belement. Ez lenne a higiénikus? Na ne már

2010. aug. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

varratok 20 év mulva estek ki?

nekem 2 hét alatt

2010. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
06:34-es! Te miket beszélsz itt? Teljesen biztos, hogy nem a körülmetéléstől olyan a farkad, amiket leírtál? Több körülmetélés egy farkon? Na ne röhögtess!
2010. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A zsido es az iszlam vallasban ez egy torveny. S ezt a korulmetelest a fiu gyermek megszuleteset koveto 7. napon vegzik el.

Ezt a szokasukat a tisztasag miatt csinaljak.

2010. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11%
23:09-es, te nem tudsz olvasni? Ki beszélt több körülmetélésről? Egy szóval nem említett ilyet...
2010. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!