Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elmentem bulizni, és ez...

Elmentem bulizni, és ez történt velem?

Figyelt kérdés
Elmentem bulizni.Éjgyomorra ittam sok piát, 3-4et is kevertem, de nem adta be,cigiztem is, attól szédülök rájöttem,és vizipipa,aztán hazajöttem, de utközben nem votl bajom,felengedtem a fürdöt melegvizzel habbal,és hirtelen olyan szarul lettem hogy az nem igaz,rámjött hányinger,szédülés,rázott a hideg,és fejfájás...és rá 10percre meg semmibajom nem volt
2010. aug. 21. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Amit ehgyomorra fogyasztunk az egyenes a veraramba kerul, mint a Te elfogyasztott italod is.

Nem szabad az italokat keverni pl. mert elobb es jobban megart, es nem szabad sokat inni. Lehet ugy inni, hogy jol essen, jol erezd magad Tole, es nem rugsz be.

Nem ehgyomorra, nem keverni, nem sokat!

A melegvizben nem lett volna furodni.

2010. aug. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem lezs semmi bajom ugye?
2010. aug. 21. 07:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nem lesz.

Csak komolyan, igaza van az elottem szolonak, nem kell tobbet inni ahoz, hogy jol erezd magad, plane nem keverni minden vackot ehgyomorra. Teljesen normalis, hogy a melegviztol nem voltal a legjobban. Az alkoholtol felhevul a tested es a viz is meleg volt...szoval nyugi.

2010. aug. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!