Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16l vagyok barátom 20,2éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16l vagyok barátom 20,2éve vagyunk együtt mostanában eléggé sokat veszekedünk mert elmentem bulizni hozzáteszem életem első bulija volt, már megis vert fenyegetőzik félek, nem merek semmit se csinálni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 12:47
 1/7 anonim válasza:

ez nem normális,hogy megvert.

Mondd meg neki,hogy neked is jár egy kis kikapcsolódás,és ha mégegyszer megver nem állsz jól magadért,vagy következménye is lehet

Sok sikert :)

2009. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szól valaki megbízhatónak és dobd ki a fickót
2009. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Aki egyszer megüt,többször is megfog.

Hagyd ott a picsbe

2009. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de egyszerüen nem merem,,zsarol régen voltak eléggé rosz dolgaim pia kábitoszer és zsarol h mindent kitálal rolam szüleimnek,ö több éve kábitoszerezik,egyserzüen nem tudom mit tegyek,mikor elkeztünk járni akkoris voltka összeveszéseg akkor phszihologushoz kellet járnom annyira kikészültem
2009. nov. 14. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelentsd be rendőrségen! Vagy így akarod leélni az életedet, az ő fogságában? Gondolkozz el ezen!
2009. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
mindkettőtöket ketrecben kéne mutogatni...
2009. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egy veszekedés a szüleiddel, mint ez a rettegés a pasid miatt. Akár rá is foghatod, hogy ő vitt bele a dolgokba.
2010. szept. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!