Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magyarország körül melyik...

Magyarország körül melyik országban tudom sterilizáltatni magam 22 évesen?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 23:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
83%

Hogyha lefagyasztat spermát, akkor gyakorlatilag bármikor lehet gyereke - viszont csakis attól és akkor, akitől és amikor ő is szeretne.

Viszont hallottam olyat is, hogy valaki utána védekezés nélkül szexelt - és teherbe ejtett valakit. Mert hát az orvos is követhet el hibát.

2021. ápr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
85%
Az életben nem fogom megérteni, mi a fszt kell görcsölni ezen. Jaj, csak fagyassz le spermát. Ha megbánja? Naponta bánunk meg dolgokat. Felnőtt ember.
2021. ápr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
86%
Szlovákiában vannak kifejezetten erre specializálódott, magyar páciensekre dolgozó, magyarul beszélő stábbal működő magánklinikák. Egyébként én is ezt tenném a helyedben, ha fiatal férfi lennék, mert egy csomó nő imádja behazudni, h szedi a gyógyszert, majd ő védekezik, neked nem kell óvszert húznod, aztán felcsináltatja magát veled és viszi bíróságra az ügyet h fizesd a gyerektartást neki húsz éven át. Te meg akkor már nem tudsz mit tenni.
2021. ápr. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
11%
Pszichológus...
2021. ápr. 18. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
87%
Off: Szerintem meg annál nem kerek valami, akinek nehezére esik felfogni, és elfogadni, hogy nem mindenki gondolkodik és érez úgy, ahogy ő. És amíg ezzel nem árt másoknak, nincs is gond. Ennyi. Ha nem tudsz hasznosat mondani, a véleményedre ebben a formában nincs szükség.
2021. ápr. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
85%

#14

Mért kéne neki pszichológus?

2021. ápr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki soha életében nem akar gyereket, az az ő dolga! Miért kell ezért csesztetni...?

Miért olyan nehéz elfogadni, ha valaki nem akar gyereket...?

Biztos megvan rá az oka! Inkább gondolkodjon így, minthogy gyártsa a pulyákat ész nélkül, aztán meg sírjon a Retek klubon, hogy: "Nem tudunk megélni ilyen kevés pízből! Errő is a kormány tehet!"

Ezt hívják felelősségteljes gondolkodásnak!

Így is sajnos azok a népek szaporodnak, akiknek nem kéne...

2021. ápr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
28%

Én a teljes férfi nemiszerveimet eltávolíttatnám. Mivel soha nem volt még komoly kapcsolatom, mert ronda vagyok, és egy suttyó.

Már 3 éve nem voltam nővel... Nem kellek senkinek.... Így meg csak szenvedés az egész....

Sokkal boldogabb életem lenne, ha nem kéne folyton álmodoznom egy barátnőről vagy egy szép lányról, akit valahol meglátok (utcán, tömegközlekedésben, akárhol)...

Csak szomorúan nézem a boldog párokat, és tudom, hogy én egyedül fogok elpusztulni...

Ha nem vágynék a női nemre, sokkal boldogabb életem lenne!

2021. ápr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Sterilizált vagyok, és ultranagy baromság, hogy azzal riogat bárki is, h "elcseszik a műtétet impotens leszel" ugyanis közelében sincsenek azoknak az ereknek és idegpályáknak.

Szlovákia. Olcsó, emberi gondoskodás.

2021. ápr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

11:

hónapok kellenek, mire kiürül a rendszer. Amig a vizsgálatnál nincs negatív spermiogramm eredmény, addig védekezni kell!

2021. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!