Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymaszűkületet vissza...

A fitymaszűkületet vissza lehet fordítani?

Figyelt kérdés
Nemrégiben kb. 1 éve észre vettem, hogy nagyon nehéz önkielégítés közben lehúzni a bőrt a makkomról. Kicsit utána jártam a dolognak és mindenhol azt írták vagy mondták hogy fitymaszűkület. Olvastam, hogy ezt csak úgy lehet megoldani, ha megműttetem vagy megpróbálom kinyújtani a bőrt. Az utóbbira azt mondták úgy lehet a legjobban,ha minél többet van teljesen visszahúzva. Kb. 2 hónapja elkezdtem azt csinálni, hogy minden erekciómnál teljesen visszahúztam és úgy hagytam. Mára elértem azt hogy viszonylag könnyen, fájdalom mentesen le bírom húzni és ha úgy van, magától vissza is húzódik. Ez csak átmeneti vagy ha folytatom a bőr "nyújtását" akkor egyre jobb lesz? Mit gondoltok?

2021. ápr. 19. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha sikerült ennyit elérned, könnyen lehet, hogy később még jobb lesz, ha folytatod.
2021. ápr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a gyors választ!
2021. ápr. 19. 23:41
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Minél többet csinálod annál jobb lesz. Nekem is volt, mára teljesen elmúlt és senki meg nem mondaná hogy valaha szűkületem volt. A lényeg hogy nem szabad hogy berepedjen a bőr. Ha erre figyelsz, nem lesz gond!
2021. ápr. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is ilyen volt,teljesen rendbe jött.
2021. ápr. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy egy 2 perces rutinműtétről van szó.Megéri mert nincs fájdalom meg kínlódás és a veszélye a sérülésnek,ha magad nyujtogatod.
2021. ápr. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha már így is hátra megy akkor felesleges a műtét. Csak minél többet kell hátra húzni. Masztizás közben, vizelés közben, minden alkalommal amikor hozzáér. Nekem is ilyen volt, pár hét és észre se lehet venni hogy szűk volt. Van olyan eset persze amikor müteni kell, de ez fényévekre van attól a leirtak alapján!
2021. ápr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszát!
2021. ápr. 20. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!