Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen protokollt, tippeket...

Milyen protokollt, tippeket javasoltok óvszerhasználathoz enyhe phimosis esetén? 18/f

Figyelt kérdés
Az orvosi beavatkozásos válaszoktól kérem kíméljetek. Ha valaki esetleg venné a fáradtságot, típusra pont olyan péniszem van mint Duncan Saint művésznevű felnőtt filmes sztárnak (mondjuk 20-30%-al rövidebb nekem, de szűkület mértéke megegyező)

2021. márc. 18. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
2021. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen tippre gondolsz. Szerintem felrakod és kész. Ha nem megy hátra akkor csak a tetrjére tudod, legalábbis nekem ez így logikus. Egyébként pedig keress rá a nyujtási technikákra. Ha tényleg olyan mint annak akit írtál, akkor szerintem pár hetes tornáztatással megoldható. Ill. írass fel dokival krémet ami segit. Ha jól csonálod, akkor pár hét, hónap alatt simán megszűnik.
2021. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Orvost javaslok még most amíg enyhe a dolog
2021. márc. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!