Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális körülmetélés után?

Ez normális körülmetélés után?

Figyelt kérdés

2 Napja estem át körülmetélésen egészségügyi okok miatt(Fitymaszűkület) és egyáltalán nem fáj,egész jól is néz ki a Fék körüli részt leszámítva.Műtét másnapján már le is vehettem a kötést már csak betadinozni kell, naponta kétszer.


Az lenne a kérdésem az normális ha a Féknél kicsit úgy látom,hogy gennyesedik illetve mintha egy nagyon kis helyen ki is esett az öltés ilyen hamar?



2021. márc. 24. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én megkérdeznék egy orvost. :D
2021. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A gennyesedés soha nem jó. Az fertőzésre utal.
2021. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos,hogy az,egy nagyon kis felületen jelent amire azt gondoltam,de nem vagyok benne biztos,mert a fék körül amúgyse néz ki túl szépen egyelőre,de reggelre meglátom,és lehet bemegyek ügyeletre ránézetni,köszömöm a válaszokat.
2021. márc. 24. 16:40
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
muti meg képen,megmondom
2021. márc. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Á.Zoli ***** válasza:

Nagyon hasznos kamillateába tartani kb. míg el nem hűl a tea napi 1x

és a sebre lehet szórni hintőport. A makkra lehetőség szerint ne nagyon, mert szárítja.

2021. márc. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném hogy a hintőpor bármilyen szinten is jó ötlet lenne.

1, idegen anyag a sebbe ne kerüljön.

2, minden sebnek a gyógyuláshoz nedvességet van szüksége. Egy kiszáradt seb, vagy bőrfelület sokkal lassabban gyógyul

2021. márc. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Á.Zoli ***** válasza:
Nekem ezt ajánlották az izzadság elleni védelemre. 100%-ig meg voltam elégedve minden percével a gyógyulásnak. Maximális végeredménnyel. Nincs gond a hintőporral
2021. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Orvossal érdemes egyeztetni.

Kamillatea lehet segíthet.

2021. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!