Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vélemények a Pfizer vakcináról?

Vélemények a Pfizer vakcináról?

Figyelt kérdés
Pfizer vakcinát kaptam, épp most, számítsak valamire? Vélemények?

2021. ápr. 23. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
egészségre számíts. jó mozit és egyebeket :)
2021. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Mivel ez az új technológia a sejtekbe épül be, így fogalma sincs senkinek, hogy 2-5-10-20 év múlva mit okoz a szervezetben
2021. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

2:

A masodik oltás után pár héttel már csak az antitestek lesznek a szervezetedben, idővel meg azok sem. Legalább utánaolvashatnál sejtbiológiai alapoknak, mielőtt a konteós baromságokat nyomod.

2021. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk a kollégák megkapták már a másodikat is belőle. Nincs tudomásom arról hogy bárkinél lett volna valamilyen súlyos mellékhatás. Én oroszt kaptam, eddig csak az elsőt. Kicsit fura volt másnap, de egy panadolt bevettem és semmi extra. A karom egy kicsit fájt még pár napig, de ugyan úgy mentem dolgozni.
2021. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

3-as több orvos ismerősöm van. Ők kényszerből a Pfizert kapták. Egyik sem azt választotta volna ha adnak nekik lehetőséget a választásra, a már leírt ok miatt.


2-es voltam.

2021. ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

5-ös: én a 4-es vagyok. Érdekes ez, reggelente a rádio 1et szoktam hallgatni a munkahelyen, ott meg pont azon szoktak viccelödni a Balázsék hogy mér lassan kialakult egy vakcina irigység az emberekben, és mindig ugy jön ki hogy aki nem Pfizert kapott az mérgelödik miatta.

Még egymásit is szokták ugratni, mert a 3 müsorvezetö 3 különbözöt kapott.

Persze lehet meg van rendezve a dolog, de mondom nélunk ezt klrték nagyon sokan és senkinek nem volt baja. Hozzáteszem rendészeti szervnél dolgozok, ezért kapta meg már mindenki a 2. adagot is aki kérte.

2021. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek az egyéni döntése hogy melyiket szeretné és kivárja-e vagy beadatja amelyikre hívják.
2021. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyi és anyu oroszt kapott. Nekik az első után nem volt bajuk, a második után belázasodtak egy kicsit pár órára.

A vőlegényem és én Pizert kaptunk tegnap. Az első éjszaka mi jó szarul voltunk, őt a hideg rázta, nekem meg le akart szakadni mindkét lábam és fájt a bőröm. Reggelre elmúlt, már csak a beadás helye fáj, de gondolom ez is el múlik pár nap alatt!

2021. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#2, persze, persze, csak a kinai az igazi! igaz, Cheng elvtárs?
2021. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A magyar is a régi megszokott legyengített vírust fogja tartalmazni a kínaihoz hasonlóan. Lepontozhattok, nem érdekel, de tényt írtam le.
2021. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!