Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 50-es férfiak,változott az...

50-es férfiak,változott az egészségi állapototok?

Figyelt kérdés
Aki betöltötte az 50-et,(50-55) miben változott ez egészségi állapototok a közérzetetek? milyen nyavalyák jöttek elő? megöregedtetek? fizikai-lelki állapot?

2021. ápr. 24. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Részemről a válasz egyertelmüen igen. Pl nem szabad annyit ennem mint korabban pedig nem vagyok kövér. Az alvast is jobban kell tartanom mert felborul a napom. Ki kell mozdulnom a levegőre mindenképp, masképp nem erzem jól magam. És kell táplálékkiegészítőket szedni attól függően hogy mi az ami elhasználódott a szervezetben. Ha ezt tartom akkor ok. Ha ebből bármelyiket nem követem akkor felborul. Nem veszem észre az időt. A szervezetem veszi észre! És ez veszélyes ha nem figyelek oda
2021. ápr. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!