Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet-e hererák? Ma észrevette...

Lehet-e hererák? Ma észrevettem a herém annak a részének a környékén ahol az erek csatlakoznak hozzá egy kis kb. gombostűfej vagy annál kisebb méretű csomót.

Figyelt kérdés
A másik herén ilyet nem észleltem. Lehet-e egyáltalán ezen a részen hererák, és ha igen akkor mit tegyek? 15/F
2010. aug. 22. 16:14
 1/10 anonim válasza:
Én is láttam tegnapelőtt (eddig még soha) de másnapra eltűnt. Egyébként fürdés után vettem észre. Nemtom mi az de nem fájt. 14/F
2010. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 margoz ***** válasza:

Az csak egy zsir mirigy lehet,az pedig elég sürün elöfordul.

De ha nagyon idegesit kérd meg a gyermek orvost hogy küldjön el szakrendelésre,ahol meg nyugtató választ kaphatsz.

2010. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
51%

A gombostűfej vagy annál kisebb méretű csomók esetében a diagnózis: hipochondria.

Ez sokkal gyakoribb, mint a hererák, különösen 15 éves korban.

2010. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tehát nem a herédben van, hanem a mellékherédben? Valószínűleg csak egy mellékherefej-ciszta. Teendő nincs vele, ha növekedne, akkor fordulj urológushoz!
2010. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg sokat idegeskedek betegségek miatt . Ha kell bármilyen betegség jeleit megtalálom magamon , de sajnos ilyen vagyok :)
2010. aug. 22. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem ne aggódj,lehet napokon belül elmúlik,ha tényleg csak egy zsírmirigy v. pattanásféleség. Ha nem tűnik el,és zavar, a doki majd tuti megnyugtat:)

páromnak volt hasonló gondja,csak neki ökölnyire dagadt meg a heréje..vízsérv.. megműtötték,rá 2 héttel kutya baja:)

2010. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia, a férjem is ezt vette észre..először azt hittük zsírmirigy...urulógiára mentünk és kiderült, hogy hereviszártágulat.. egyenlőre kicsi még és nem kell műteni ez volt az első diagnózis. ..majd elküldték spermavizsgálatra is mivel nem jön össze a bébi és a hereviszértágulat okozhat részleges meddőséget..a vizsgálat alátámasztotta, hogy alig van mennyiségileg és minőségileg is megfelelő spermája..tehát nálunk már jön a műtét..de utána oké lesz:) szóval urulógián nézesd meg.
2010. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ez nem lehet csak valami ér vagy ilyesmi? Mert van amikor a here tetejének pont a másik oldalán veszem észre... Tehát nemtudom.
2010. aug. 23. 19:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Bárki bármit mond, te akkor is másféle betegséggel übereled.

Ne parázz annyit, hanem menj dokihoz. Vagy Ő nyugtat meg, vagy gyomoridegben fogsz gyomorrákot kapni, vagy fekélyt.

A választás a te kezedben van!

2010. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jólhangzik:D
2010. aug. 24. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!