Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy router általában kijelzi,...

Egy router általában kijelzi, hogy éppen mennyien csatlakoznak rajta keresztül a netre? A gazdája könnyen meg tudja nézni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Router függő. Nekem volt egy gagyi gigabyte, az pl nem. Most egy linksys van ez igen.
2011. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És a rácsatlakozók adatforgalmát is esetleg? DE azt már gondolom nem, hogy pontosan milyen oldalakat is néznek a wifin keresztül?
2011. jún. 19. 14:31
 4/8 legendavagyok01 ***** válasza:

Van olyan router, amiben van system log.

Amiben meg nincs, egész tuti kis programok vannak routerekhez, pl. ez is:

[link]

2011. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lopott neten keresztül ne nagyon nézegesd az e-mailjeidet, közösségi oldalaidat és ne azon keresztül használd az ncore-t, ha ez érdekel.
2011. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem csak lopott net lehet, hanem lehet ingyenesen használható, szabad hozzáférésű wifi wlan-kapcsolat is.
2011. jún. 19. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
DHCP kliens list, ez minden router menüben megtalálható és jelzi az ép csatlakozott gépeket.
2011. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nem csak lopott net lehet, hanem lehet ingyenesen használható, szabad hozzáférésű wifi wlan-kapcsolat is."


Ingyenes hotspotokon eleve szokás néhány portot szűrni. De ezeknél a gazdáját nem érdekli hányan használják azt. Viszont a talált, jelszó nélküli wifi használata lopás. Itt tudom elképzelni, hogy a gazdáját érdekelheti, hogy hányan használják a netjét.

2011. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!