Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csak műtéttel megoldható a...

Csak műtéttel megoldható a fitymaszűkületem? 13 éves vagyok. Szinte egyeltalán nem tudom hátrahúzni, a vizelésben is hátrálhat.

Figyelt kérdés
Kérlek, csak komoly válaszokat akarok.
2021. ápr. 27. 21:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Súlyosságtól függően a kenőcs is működhet.

Ne húzogasd, mert elfertőződhet.

Menj el vele urológushoz!

2021. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Vizelésnél a fityma felduzzad, megakad a vizelet. Az rosszat jelent?
2021. ápr. 27. 22:07
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha akadályoz még a vizelésnél is, az komoly gond. Mindenképpen beszélj a szüleiddel és menjetek orvoshoz!
2021. ápr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%

Zsiros kremmel kend be mindig zuhanyzas utan meg vizesen. Akar zsirral is bekenheted es ugy probald hatrebbhuzni. Igy vedd ra a boxert. A zsir segit a bort meg rugalmasabba tenni es konnyebben nyulik. Minden zuhanyzas utan kenjed be es probald hatrahuzni. A mm-ek is szamitanak. Ki fog nyulni!!


Gondol az oreg nenik mellere. Az is hogy megnyult.A bor szepen nyulik,plane,ha nyujtjak is.

2021. ápr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mutettel. Rutin és gyors
2021. ápr. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már a krém ajánlgatást. Basszus egy sima vizelésben is akadályozza. Szólj a szüleidnek és minél hamarabb irány az urológia, mielőtt a rossz higiénia miatt egy durva fertőzésed is lesz.
2021. ápr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy dolgot tudok ajánlani! Beszélj a szüleidnek erről és vigyenek sűrgősen urológushoz. Csak az orvos tud megoldást. Csak mellékesen jegyzem meg ez azért a szülők felelőssége hogy idáig húzódott a doldog. Ezt már rég észre kellett volna venni, ha egy kicsit is foglalkoztak volna a fiuk egészségével, testi fejlődésével. Még ha azt sokan cikinek is tartják, hogy a szülő nézegeti a fiúk kukiját. Ha mindenki fordítana erre is figyelmet eltünnének a gyakori kérdések közül a "mit csináljak, ha nem jön le a makkomról a bőr" kérdések.
2021. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%

13 éves gyereket már nem ellenőriznek. Nem is egészséges egy tinédzser farkát nézegetnie a szüleinek.

Na meg ez felnőtteknél is kialakul. Szóval ezt a szülők feletti pálcatörést főleg ismeretlenben jobb ha befejezed

2021. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
8.! Nem azt mondtam, hogy 13 évesesnek nézze, de 3 éves kora óta 10-12 évesig nézni kéne mégg, megtanítani, hogy mindennap hátrahúzva megmosni, és ha ez a kisfiúnál rutin lesz nem lesz később baj vele. Felnőtteknél csak valamilyen betegség hatására lehet szűkület, ha előtte még minden rendben volt.
2021. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%
Hol éltek ti... 13 éves gyereket már nem nézegetnek, aki nézi az elég perverz. Engem már 7 éves korom óta nem látott meztelen se anyám se apám. Nem volt gond alul, de ha lett volna akkor se ide írtam volna ki. Ha a pisilés is gondot okoz akkor még az 5 éves is tudja hogy szólni kell anyának vagy apának.
2021. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!