Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hpv szemölcs a vègbèlben...

Hpv szemölcs a vègbèlben fèrfiaknàl? 23/F

Figyelt kérdés
Hpv szemölcs volt a fenekemen. Urológus fagyasztotta is őket de közben èszrevette hogy a vègbèlben is van. Semmit nem mondott de azt fagyasztani nem lehet. Akkor most mit kellene tennem? Gondolom kell vele valamit kezdeni

2021. ápr. 30. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológiai rendelésre kell menni és végbéltükrözést kellene csinálni, hogy hol van és mennyi. Utána az orvos tudja megmondani, hogy mit javasol.
2021. ápr. 30. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám ennyiben a dolgot, érdemes lenne proktológus szakorvost felkeresned, hátha tud valamit kezdeni a problémával.
2021. ápr. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
igen nekem is volt..meg kell szüntetni,mert idö mulva elrákosodhat..neked is fájt? marmint nem a lézerezés,azt nem éreztem,de elötte az injekcio a lukamba..huh az borzaszto volt..
2021. ápr. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
AZ orvos aki nézte és fagyasztotta , az mit mondott???
2021. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3.as, egy fagyasztásom volt ami fàjt. Mèg nem juttam ennèl tövább, nem volt inekcióm stb..
2021. máj. 1. 09:42
 6/6 A kérdező kommentje:
4.es, az első fagyasztott majd azt mondta menjek vissza második fagyasztásra de utána nem válaszolt a hivásokra egyàltalán. Második orvosom megnèzte, azt mondta ecseteljem ès hogy ne vegyem ennyire komolyan a dolgot ès ne olvassak neten. Pedig tudom van a vègbèlben ès hihetetlen hogy ennyivel lezártàk a dolgot.
2021. máj. 1. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!