Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hps tapasztalatok? lenne pár...

Werhetetlen9999 kérdése:

Hps tapasztalatok? lenne pár kérdésem

Figyelt kérdés

Sziasztok 23 éves vagyok condyline ecsetelőt használok mellé szedem az isoprinosinet.Fitymán illetve makk alatt van szemölcsöm.

Nektek mi vált be milyen ecsetelő vagy módszer? Illetve milyen készítményt szedtek mellé?

TB által finanszírozott kórházban foglalkoznak szemölcs eltavolitassal? (fagyasztás, kimetszest, lézer stb..)

Mikortól lehet szexelni gumi nélkül? (lehet hülye kérdés)

Mennyi az esélye hogy valaki tartósan ki gyógyul? Illetve nektek sikerült?


Aki benne van/volt mihamarabbi/tartós gyógyulás kívánok!

Válaszotokat előre köszönöm



2021. febr. 22. 00:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Hpvs akart lenni 😅😂
2021. febr. 22. 00:16
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Kéz éven belül TALÁN legyőzi az immunrendszered, de lehet hogy soha...
2021. febr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál már?
2021. febr. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen ő írt fel ecsetelőt meg a isoprinosinet. Többször is voltam már de még ragadtunk ott h ecseteljem semmi egyéb tanács vagy új módszer
2021. febr. 22. 14:54
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia. Még mindig nem múlt el?
2021. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
El múlik majd vissza jön
2021. márc. 8. 07:49
 7/17 anonim válasza:

Gardasil 9 védőoltás sokat segít. HPV-s voltam én is, mindjárt jön a harmadik oltás és teljesen védett leszek új fertőzésektől és segíti az immunrendszeremet a már elkapott lappangó HPV ellen.


A borotvált életed végéig dobd el. Mikrosérüléseket okoz a bőrödön ezzen segíti a terjeszkedését. 5-6 szemölcs helyett csináltam magamnak 15-t. és ez ismétlődött 1 hónapon át. Kikezeltem, újak jöttek...


Védőoltást és hajnyírót, szörvágót javaslom. Az is kellőképen "szépre" lecsupaszít ott :) Lizil-C vitamin szedése erősiti az immunrendszered a védekezésben. Le lehet győzni, de légy türelmes kell egy kis pénzed legyen és sima. Ezt az utat végig jártam én is. 4 hónapja teljes tünetmentes vagyok

2021. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Ja meg a szemölcsök ecsetes kezelését
2021. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm hálás vagyok 🙏🙏
2021. márc. 10. 19:19
 10/17 anonim ***** válasza:
Milyen időközönként jön vissza?
2021. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!