Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Plazma adás milyen és mekkora...

Plazma adás milyen és mekkora hatással van a testépítésre? Aránylag kezdő vagyok viszont szeretnék valami kiegészítő kis pénzt,hogy jó minőségű fehérjeport megtudjam egész évben. Ezért kérdezem,hogy a plazmaadás milyen hatással van az emberre.

Figyelt kérdés
Illetve hátráltatja-e a fejlődésemet és ha igen milyen mértékben?

2021. ápr. 30. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
A plazmaadás eléggé lefárasztja a szervezetet hosszú távon, kimeríti. És egyébként is nincs rá hosszú távú kutatás, hogy a rendszeres plazmaadás mit okoz majd évek múlva. Én a 13. alkalom után abbahagytam, nekem az már túl sok volt, teljesen kimerített.
2021. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DeMoR ***** válasza:
88%

Őszinte leszek. Ez egy rossz deal. Egyszerűen nem kifizetődő. Sokkal jobban sokkolod a szervezeted, még ha csak havonta 1x (Ez kb. okés szint) is jársz, mint amennyit kapnál. (pl: Nagybátyám több helyre is ment heti 2-3x, és kb 2 hét után már korházba került, de hát "az alkohol nagy úr"..)

Nem csak egészség ügyi, hanem az előbb említett példa miatt is, erkölcsileg is elhatárolódnék attól, hogy pénzért adjam a testem. Vérért miértnem jár? MERT ADOMÁNY. Nem pedig üzlet.

Jobb körökben nem divat ilyen helyre menni. Pontosan a szegényebb réteget célozza meg, akik nem is gondolnak bele, milyen hatása van. :/

2021. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
áhh inkabb más melot nez, es nem muszaj az feherje vidd be más formában jobban jársz ez már tul van reklámozva de ugy is lepontoztok érte
2021. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó de 120-130g-ot nagyon nehéz sima kajából ha még akarok néha enni valamilyen kis édességet :D és tartani a napi kcal mennyiséget
2021. máj. 1. 17:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah fanatikus vagy nagyon egyszerü Kalorien egetes es ehetsz ha mar szamolod
2021. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Azoknak nincs igaza, akik azt mondják, hogy nincs róla hosszútávú tapasztalat. A koronavakcinákról, na azokról nincs hosszútávú kutatás :) Ez már több évtizedes dolog, van, aki már 1600szor adott plazmát. Az viszont igaz, hogy vannak, akiknek megterhelő, nem mindenki alkalmas donornak sem, pl a vénái miatt. Én 170 fölötti adásnál járok, bár kihagytam közben pár évet, de nem vettem észre magam semmit, hogy rosszabbul lennék, mint előtte. Viszont mivel 150szer a jobb kezemből adtam ezért úgy nézek ki, mint egy drogos, ez ellen sajnos nem sokat lehet tenni. Amúgy meg aznap, miután leadtad mondják is, hogy már fizikai munkát vagy edzést nem szabad csinálni. Én is gyúrok mellette amúgy, bár csak hobbi szinten. Szerintem próbáld ki, legfeljebb otthagyod az első után ha nem tetszett :)
2021. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hobbi szinten gyúrok énis. Csak jó kis pénznek számít ez még diákként :D
2021. máj. 2. 15:12
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Persze, én is ezért kezdtem :D Most már bennem van az is, hogy segítek vele, viszont bevallom még mindig főleg a pénz motivál. Próbáld meg tényleg, aztán ha szarul érzed magad utána vagy nem bírod akkor max nem mész el többet.
2021. máj. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!