Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen az urológiai vizsgálat...

Milyen az urológiai vizsgálat fiatal fiúknál? Hogyan végzik? Fel áll közbe a pénisz?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
XD
2021. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem egy dr nő vizsgálta és igen felállt közben. De azért mert engem alapból izgat az ilyen szituáció, alapból én másképpen állok sok mindenhez, mint más ember. Sokan ilyen vizsgálatnál izgulnak, szégyellik az emberek, nem szeretnek kórházba járni, én pont ellenkezőleg érzem. Szinte minden orvosi vizsgálat felizgat. Talán azért mert élvezem ki vagyok szolgáltatva. Amúgy persze magánhoz járok.
2021. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha oda kell menni akkor a legutolsó gondolataid között lesz, hogy felálljon a péniszed.
2021. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen lesz, hogy milyen problémával mész. Idősebb korban szoktak csak rutin szerűen prostata tapintásos vizsgálatot csinálni. Általában ultrahangoznak. Nem tudja megmondani senki, hogy fel fog -e állni, ez tőled függ, van akinek az izgalomtól vagy attól ha férfi orvos van, nincs semmi reakciója, de persze van olyan eset, hogy feláll, de az orvos nem fog megszólni érte, nem fog mondani rá semmit, úgy fog tenni mintha észre sem vette volna.
2021. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom ezt elképzelni beteg elme nélkül. A nőknek is benyúlnak újjal a nőgyógyászok, de semmi erotikus nincs benne. Nem nyögdécselünk az asztalon, nem izgulunk fel, csak túlesünk rajta, mint szükséges kellemetlenségen. Ez mrár megint csak egy fétises kérdés. Igen, feláll, ha perverzióid vannak. Ha átlag ember vagy, akkor semmi reakció nem fogsz adni.
2021. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5-s. Ez azért így egyáltalán nem igaz, a férfiaknak jóval könnyebben is lehet erekciója mint azt gondolod. Ha valakinek erekciója van nem feltétlenül jelenti azt, hogy erotikus gondolatai voltak, nem jelent szándékosságot. Elő fordulhat, hogy "csak megtörténik".
2021. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak sima vizsgálatra mész panasz nélkül, akkor lesz egy ultrahang, egy kis hasnyomkodás, golyótapi, meg persze hátrahúzza a fitymádat (akkor is, ha feláll). Nekem akkor kezdett merevedni, amikor hátrafeszítette a bőrt teljesen.
2021. máj. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!