Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért szúr a szivem?

Miért szúr a szivem?

Figyelt kérdés

Ma és a tegnapi napom nagyon stresszes volt. Már tegnap is kicsit szurkált a szivem,de ma nagyon sokat. 2 éve voltam kardiológián versenysport miatt, nem volt semmi baj. De most nem úgy szúr ahogy eddig. Most főleg amikor veszek egy nagyobb levegőt, vagy ha olyan dologra gondolok amitől félek akkor van. Pl ma volt egy olyan órám amin nagyon szigorú a tanár, és amikor belegondoltam hogy ma lesz ez az órám akkor görcsbe szorult a gyomrom, és beszúrt a szívem.

16/f



2021. máj. 10. 18:16
 1/8 anonim válasza:
100%
Akkor is szúr ha edzel,futsz vagy valami megerőltetőt csinálsz? Mert ha csak akkor szúr amikor stresszelsz akkor nem szervi gond.
2021. máj. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Ha edzek nem szúr.
2021. máj. 10. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha edzéskor (megerőltetéskor) nem szúr, akkor lelki oka van, de nem vagyok orvos!!!
2021. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindenképp beszéld meg a szüleiddel. Nem normális ilyen életkorban a stressz miatti szúrás.
2021. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De akkor szerintetek nincs semmi baja a szivemnek? Csak a stressz?
2021. máj. 10. 20:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Felelőtlenség lenne részünkről erre bármit is válaszolni. A biztonság kedvéért mindenképp javasolt az orvos.
2021. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt természetesen tudom. De ha kikérem a véleményeteket, akkor arra vagyok kíváncsi, és nem venném biztosnak, mert ahogy írtátok, nem vagytok orvosok. De azért jobban értetek hozzá mint én :) Akik eddig írtak azoknak ment a zöld, és köszönöm nekik. Esetleg ha valaki még hozzá tud tenni, akkor nyugodtan :)
2021. máj. 10. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi igyekszünk írni tudásunk legjavát, de - mint fentebb írták - felelőtlenség lenne tőlünk, ha diagnózist állítanánk föl. Az orvos majd megvizsgál, lehet hogy másikhoz küld, gépekkel, műszerekkel kivizsgálnak, de mindezt azért teszik, hogy felfedezzék a szúrás okát.

Minden jót!

2021. máj. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!