Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez a fehér vonal a péniszem...

TamasB14 kérdése:

Mi ez a fehér vonal a péniszem bőrén?

Figyelt kérdés
Egy fehér vonal van a fityma bőr szélén. Nehezen látható, viszont enyhén kemény fehér bőr, mintha kis lemezgék lennének egymáshoz téve. A felhúzom a bőrt, akkor a vonal egészen a makkon elöl középtől kiterjed oldalra hasonlóan, ahogy az ér (látható kis lila ér) megy arra felé. Problémát nem okoz, viszont lehet, hogy nagyon ritkán mintha viszketne, de tényleg csak nagyon ritkán. Lehet, hogy már régebb óta ott van, de csak most kb. három hete vettem észre. Orvoshoz nem tudok elmenni vele, hisz a legközelebbi orvos is kilométerekre van. Lehetséges rák? Nem nagyon vettem észre a terjedést.

2021. máj. 18. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
szia. nekem is van ilyen amikor hátrahúzom a bőrt, a makk alatt. Nem mindig volt ott, mintha valami bőr vastagodás lenne.de csak egy vonalban vízszintes irányba.Nem erőltetted meg mostanában? Én arra gondoltam hogy a túl sok önkielégítéstől alakult ki nálam
2021. máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Az már jó hír, hogy nem vagyok egyedül. Valószínű, hogy az önkielégítéstől van. Ritkán csinálom, de nagy esély van rá, hogy az nem más, mint a bőr, ahogy a húzódás miatt megnyúlt.
2021. máj. 19. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ha lehet mutasd meg orvosnak is. Biztos ami biztos. Pirosas gyulladást nem tapasztaltál nostanában?
2021. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, pirosas gyulladás nem volt. Lényegében nem is viszket. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor száraz a bőröd.
2021. máj. 19. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!