Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet megelőzni a...

Hogyan lehet megelőzni a merevedési zavart? Illetve ha már kialakult mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Egy hónapja merevedési zavarral küzdök. Voltam urulógusnál, a vizsgálat után azt állapította meg hogy lelki eredetű. Az egész úgy kezdődött hogy 3 napig alig volt benne vér, (merevedés egyáltalán nem alakult ki) ekkor elmentem orvoshoz és miután megnyugtatott a következő napokban ismét volt reggel merevedésem. Amikor először volt merevedésem fura surlódó érzést éreztem mintha alig menne bele a vér. Ezután pár napig rendbe jött és a szokásos mérete volt de mostanában megint csak félmerevre áll fel, illetve a libidóm is nagyon lecsökkent. Ma voltam vérvételen. A kérdésem az lenne hogy mit tudok tenni addig amíg rendesen feltérképezik a probléma okát. Tudom valahogy serkenteni ott a vérkeringést?

2021. máj. 19. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Testmozgás, egészségesebb ételek, megfelelő mennyiségű folyadékbevitel, illetve ami fontos, hogy ne parázz ezen, és a lelki dolgokat tedd rendbe.
2021. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De lehet érszűkület az oka? Fiatalon egyáltalán lehetséges ez?
2021. máj. 19. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Maradjunk a lelki (pszichés) oknál. A depresszió is okozhat ilyen problémát.

Egyébként cigit, alkoholt hanyagolni, stresszt csökkenteni kéne (pl. relaxációval, jógával).

2021. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak a stressz az ami van, de az csőstül. Szerintem nem vagyok teljesen normális. Mindenképp változtatnom kell. Elkezdtem pszichológushoz járni, muszáj mert már nem tudom mit fogok csinálni annyit jár a fejem ezen.
2021. máj. 19. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:

" Az egész úgy kezdődött hogy 3 napig alig volt benne vér "

" Amikor először volt merevedésem fura surlódó érzést éreztem mintha alig menne bele a vér. "

Ilyen marhaságot te honnan veszel?

Nagy baj van nálad a toronyban.

2021. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ezt tapasztaltam. Pont ezaz hogy eddig sose volt ilyen.
2021. máj. 20. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!