Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata gyúladásom volt/van...

Prosztata gyúladásom volt/van 2 magán orvosnál jártam, az egyik ilyen természetes gyógynövényes gyógyszer meg egy kúpot írt, semmit nem használt, a másik egy hetes levofoxlacin kúrát utána meg 4 napig Dalacint kellett szednem?

Figyelt kérdés
Mielőtt elkezdtem ezt a kúrát már kezdtek a tüneteim enyhülni, most fejeztem be a Dalacint tegnap, és újból elkezdett nagyon fájni az alhasam valamint csíp a vizelet, eddig ez nem is volt. Nem lehetett jó a gyógyszer vagy ez valami utóhatás és jobban leszek? Menjek vissza?

2021. máj. 19. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon hosszadalmas és nehézkes a gyógyulás. Menj el fogászati kivizsgálásra, mert sokan endogén eredetűnek tartják, azaz a szervezeten belüli bakteriális gócból kiindulónak.
2021. máj. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha ott a probléma azt egyből meg is tudják mondani?
2021. máj. 20. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:

halihó nekem 2017 ben kezdödött, egy fogászati implantátum beültetés után pseudomonas aeruginosaval (szuper bakteriális) aztán az helyet csinált minden szarnak. szoval rengeteg ab kura után + gyogynövények + sok kocogás( ez tényleg fontos) jelenleg nem csip meg fáj sehol. csak azért kommentelek hátha neked is segit ez a spécii cucc FITOTREE csepp napi 3x 15 csepp veszett erős cucc, vizelet ürítés közben, érzed, ahogy enyhén mintha marná a hugycsövedet. viszont nagyon hatésos. egyetlen baj , hogy antibiotikum kura közben nem ajánlott szedni, ezen kivül nekem ajánlották a dr juice ezüstkolloidot, amit szintén használok ( tudom itt sok az ellenérv , hogy kiirt mindent ami baktérium, ezért én nem nyelem le, hanem egy steril fecskendövel lefekvés előtt egy 5 mililitert kb fel injektálok a hugycsőbe azonnali kellemes hüs érzés, persze erről érdemes kikérdezned az orvosod, ne hallgass csak egy gykori kérdés kommentre) szoval ezüstkolloid! fitotree csepp+ futás+ cukormentes étkezés(szintén fontos, mert a baktériumok gombák a cukor fogyasztás miadt tudnak jol szaporodni) medveszőlő levél tea, ehinácea csepp, kisvirágu füzike tea, ja meg prostayol forte napi kettő. remélem elolvassátok sokan ,azt kiprobáltok belőle legalábbb a cseppeket, tudom milyen rohadt szar dolog ez, kb tönkrevágja az életed ha nem kezdesz vele valamit. nekem a doki az elején azt mondta viccesen,

-tudja könnyebben menne egy golyóval....

-ezt nem értem le kell vágni?(itt kinomba elnevettem magam)

- ja nem nem , egy golyóval a fejébe ..... azzal könnyebb lenne :D

2021. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!