Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Apró dudorok a here felszínén,...

Apró dudorok a here felszínén, lehet hererak?

Figyelt kérdés
Apró gombostűfejnyi, fél rizsszem méretű dudorok vannak a bal herem felszínen, elszórva. Tetején és közép tájon is. Nem faj, nem is vettem észre őket egészen ma estig. Jövő hétre kerek időpontot dokihoz, de most eléggé megijedtem.

2021. máj. 21. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán pattanás, ciszta, szőrbenövés
2021. máj. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Heren vagy a zacskón?
2021. máj. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Holnap amikor zuhanyzol próbálj meg jó meleg vízben átmelegedni teljesen és amikor a herezacskó teljesen relaxált akkor újra megnézni. Maga a here alapvetően sima és a tetején a mellékhere puha érzékeny kissé. Felelős magatartás elmenni orvoshoz.

Azonban ha csak a herezacskón érzed nem pedig a heréken akkor valószínűleg nincs miért aggódni, de a biztonság sosem árt. Az urológusoktól meg nem kell félni. Rengeteg férfi köszönheti nekik az életüket.


Várjuk a fejleményeket,

Szép napot!

2021. máj. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Hpv szemölcs?
2021. máj. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem a zacskón, hanem a benne levő here felszínén érzem őket. Meleg vízben ülve vettem észre.
2021. máj. 21. 07:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyanús, meg kell mutatni urológusnak.
2021. máj. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen igen akkor mindenképp menj el jobb a biztonság!!!
2021. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mizu
2021. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!