Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kellene azért aggódnom,hogy...

Kellene azért aggódnom,hogy kevés sperma jön?

Figyelt kérdés

16/F vagyok. Mindig kevés sperma jön,amikor kiverem. Próbáltam azt is,hogy 1-2 napig egyáltalán nem nyúltam magamhoz,azutan csak egy nagyon picivel lett több.

Nem tudom,hogy ez a nagyon kevés mennyieég okozhat-e meddőséget.


Orvoshoz el szeretnék majd menni,de nincsa rá most lehetőségem,mivel még kiskorú vagyok,a szüleimmel pedig nem szeretnék erről beszélni...


Vagy próbáljam meg,hogy mondjuk egy egész hétig nem verem ki?



2021. máj. 29. 09:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Lankadtan. Szüleimel nem beszéltem ezekről a dolgokról,hanem csak a szerelmi,lelki életről. De ezekről az intim témákról nem.

Ha esetleg negatív lenne ez a termékenységi teszt,akkor 18 évesen mindenképp elmegyek orvoshoz. Most is elmennék,ha neagtív lenne,de mivel "kicsi" vagyok...:(

2021. máj. 29. 17:20
 12/17 anonim ***** válasza:

Mikropénisznek azt nevezik, ami merevedéskor kb. 8 centit sem éri el. A lankadt méretednek nincs túl nagy jelentősége.

Termékenységi tesztet nálad, mivel még csak 16 vagy, nem fognak végezni.

2021. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia lehet most fog jobban beindulni a sperma termelődésed 16 után. Sokáig nekem is alig jött. Már simán szörös volt már farkam felett 7.ben amikor még nem is jött semmi végén! Számit nagyon az is milyen gyakran hokizol
2021. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hej ne parazz , úgy is tucc majd dugni, nekem is összejött pár barátnő pedig nekem se hatalmas! Csak tanulj meg jól beszélni!
2021. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
És mi az oka, ha rengeteg az ondó, s néha kocsonyás?
2022. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
S mitől van néha rengeteg sperma? Vagy mitől kocsonyás néha?
2022. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Prosztatagyulladàs? Nekem az miatt volt
2022. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!