Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Veletek szokott ilyen lenni?

Veletek szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, még tavaly történt az hogy a péniszemre vittem fel egy krémet. Nem vettem figyelembe, hogy száraz bőrre ajánlott, sokat vittem fel belőle, volt amikor 2 maréknyi krémet. Érzékenység miatt ezzel kentem - 1 héttel később merevedési zavarokat tapasztaltam, nem jöttem izgalomba, fura volt. Abbahagytam jobb lett, annyi volt még közte hogy fájt a hasam.

Ez volt tavaly.

A kérdés az hogy néha összemegy a péniszem, a futamát alig bírtam lehúzni róla, pár napja tart, elszokott múlni, múltkor se tartott sokáig azt hiszem.

De másfél éve kb akkor volt ilyen állapotban amikor lefutottam egy félmaratont és utána reggel nem volt ilyen bajom.

10-14 éves koromban még az volt hogy megállás nélkül merem állapotban van, most 20 évesen szerintem nem kellene máshogy lennie, de ritkán. Nem tudom hogy ezzel kellene nagyobb figyelmet szánni.?



2021. máj. 30. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen krémet kentél rá és minek?

Amúgy kétlem hogy 1 hét múlva merevedési zavart okozott volna a krém.


Az meg hogy nehéz a fitymát elhúzni a makkról 2 okból lehet.

Az egyik hogy vagy letapad, és ennek az egyik oka az hogy nem mosod meg este rendesen.

A másik ok pedig a fitymaszűkület lenne, ami miatt nehezen mozog a fityma

2021. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!