Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Veletek is szokott lenni ilyen?

Veletek is szokott lenni ilyen?

Figyelt kérdés
Szégyenérzetem van székletürítés közben és utána is kb. fél óráig. Nem is szeretek elmenni olyankor, inkább próbálom magamban tartani. Nektek is van ilyen problémátok?

2020. dec. 15. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szégyenérzet? De miért? Mindenki kakál.

De hogy a kérdésedre válaszoljak: velem ilyen még nem fordult elő.

2020. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzá tenni, hogy a WC a szomszéd udvara mellett van, és közvetlen mellette egy tó, hintával, amire a szomszéd nagyon szeret kiülni és beszélgetni telefonon, vagy élőben, akárkivel. Olyankor a legkellemetlenebb elmenni, de ha muszáj, muszáj, csak a probléma, hogy ez még jobban megnehezíti az amúgy is problémás ürítést.
2020. dec. 15. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell emiatt szégyenkezni, ez egy teljesen természetes folyamat. Ő is pont ugyanúgy szarik.
2020. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mit érzel. Én a menstruációmat szégyellem, ahogy te a székleted. Pedig mind a kettő a világ legtermészetesebb dolgai közé tartoznak.
2020. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a világ legtermészetesebb dolga én is voltam úgy, hogy a WC-én ültem és attól 2m-re álltak és beszélgettek mikor ki jöttem bele vörösödtem pedig ők is járnak WC-re.
2020. dec. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!