Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj az egész mellkasom?

Miért fáj az egész mellkasom?

Figyelt kérdés

Na szóval 4-5 napja olyan érzés volt a mellkasomon mintha valaki rátette volna a tenyerét tehát egy kissebb nyomás, akkor nem fájt csak zavaró volt, ma meg már erősebb volt és fájt még a bal mellkasom alatt is, mikor írom most is, 2 lány ismerősöm is erősödik menjek a sürgösségire de szerintem egy ennyivel hiába megyek.. Valami ötlet mi lehet a baj?

20F



2021. máj. 31. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

4-5 nap után ha nem is a sürgősségire, de hívd fel a háziorvosodat.

Más tüneted nincs?

2021. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát reggel akármennyit alszok fáradt vagyok
2021. máj. 31. 22:03
 3/5 Psylocyber ***** válasza:

A covid most nagyon megy, be vagy oltva?


bár fiatal vagy még hozzá, de mozgásszervi okai is lehetnek, pl rossz testtartás, amitől lassan észrevétlenül begyullad pár izom, utána pedig a többi izom kezd el kompenzálni és azok is begyulladnak. Nálam erős mellkasi fájdalmak voltak a nyakam miatt, el nem tudtam volna képzelni, hogy odáig elkúszik. Ez esetben ki kell mindent masszírozni és tartás-javító gyakorlatokat végezni. Ezt azért mondom, mert sokan nyomkodják az okostelefont és közben nem veszik észre, hogy beáll a nyakuk. csak egy tipp

2021. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát covidos 2 hónapja voltam... Köszi a tippeket, de mindenképp orvos lesz ebből
2021. máj. 31. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Covid után lehet postcovid is. Különböző tünetekkel járnak postcovid kezelésekre. Elvileg az oltás ezt is megelőzheti.
2021. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!