Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyszerre vettem be kb. 6...

Egyszerre vettem be kb. 6 tablettát (vitaminok) de kevés vízzel sikerült és megnyomta a torkom, azóta fáj az egész mellkason és hátam, mitől lehet és el fog múlni?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen, volt már hasonló de eddig ez a legrosszabb...az egész hátam és mellkasom is nagyon fáj, már kb 30 perce hogy bevettem őket, ittam vizet is de nem múlik...mással is előfordult már?mitől lehet? el fog múlni? ugye nem kell kórházba menni?

2020. dec. 3. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egyszerre vetted be...volt amikor én szedtem 1 volt akkora mint egy “ló” és éreztem a torkomat utána, nemhogy 6db-ot toljak le egyszerre...


Máskor egyesével is jó lesz, a hatása is.

2020. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik... a túl nagy dózistól is lehet... lehetőleg szinergikusakat vegyél csak be együtt
2020. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!