Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkület felnott korban ?

Fityma szűkület felnott korban ?

Figyelt kérdés
Sziasztok 18eves vagyok es sajnos sose tudtam teljesen hatra húzni a fitymám, (a makk alá) igazából nem nagyon foglalkoztam vele tudtam tisztítani rendesen de mostmár szükségem lenne rá mert így nem tudok sexelni. Lankadt állapotban sem tudom fajdalom mentesen hatra húzni, a fitymafékem is rövid, Elég érzékeny a makkom. Valaki tud segíteni hogy mitévő legyek? Vagy volt e mar hasonló helyzetben?

#fitymafék #rövid fék #Szűkfityma #Korulmeteles kizarva
2021. jún. 1. 04:31
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Semmi mást nem tudsz tenni, mint felkeresed az urológia szakrendelőt, és rábízod magad az urológusra! Csak azt nem értem, hogy ha magdtól eddig nem találtad problémásnak. hogy nem megy hátra, a szüleid monjduk 8-10 éve miért nem foglalkoztak vele?
2021. jún. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem bántásból és nem baszogatásból, de szinte naponta kerül ki fitymaszűkülettel kapcsolatban kérdés. A választ az előzőekben megtalálhatod.


Na meg ha fitymaszűkületed van, és a fék is rövid, akkor szerinted úgy logikusan mégis mit kellene csinálni? Vagy időpontot kérsz urológiára vagy magánrendelésre mész. Doki nélkül nem fog megoldódni. De előre szólok, körül fog metélni

2021. jún. 1. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Dokihoz kell menned. Ő majd tud tanácsot adni arról hogy milyen lehetőségeid vannak. Gyanús hogy műteni kell, de hogy teljes, részleges, vagy egyszerü bemetszés azt mér az orvos fogja megmondani. Keress a közeledben egy olyan orvost akiről jó véleménnyel vannak az emberek. Fontos az orvos hozzáállása a dolgokhoz. Vannak rendes, de vannak elég szemét dokik is, szoval nézz utána alaposan hogy mit lehet tudni róla. Aztán ha megvan akkor kérj időpontot, beutalóra elvileg nincs szükség az urológiára.

Ott majd az orvos megnézi és elmondja hogy mik a lehetőségeid.

Ne aggódj, minden rendben lesz! Írj majd hogy mi lett az vége a dolognak. Azzal segitenél a késöbbiekben azoknak akik hasonló problémával jönnek ide a gyakorira.

2021. jún. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Orvoshoz kell fordulni, mert magától ez nem oldódik meg és még előtted az élet.


Fitymaszűkület bármilyen korban kialakulhat, de azt elsősorban cukorbetegség okozza, amikor pisiléskor nem húzzák hátra és a cukros vizelettől begyullad, majd hegesedve beszűkül a fityma. E

2021. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj el urológushoz.

Nekem a fitymafékemet átvágta és így rendesen hátra lehetett húzni már szex közben sem sérül meg.

Pár felszívódó varrat és egy hónap szexmentes életmód kellett utána.

2021. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Irany a doki
2021. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csabah74 válasza:
Nekem a cukor betegség miatt jött elő és nem tudom, hogy lesz a műtét, teljesen metélés vagy be vágás, mennyire gyógyúl majd!
2022. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!