Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb 5 hete teljes körulmetelést...

Kb 5 hete teljes körulmetelést végeztek ebből lehet nagy baj?

Figyelt kérdés

A makkom körül be van dagadva (a varratok máfelhete kiestek )

Azt írtak a a neten hogy hat hét a teljes gyógyulás Én a negyedik héten már maszturbáltam (lassan ,de azóta kb mindennap )ebből lehet baj?

Illetve a mikor daganat mikor fog elmúlni ?

A válaszokat előre is köszönöm



2021. jún. 2. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Lankadtan nekem most 4 évvel utána is van egy vastag rész a makk alatt a bőrön. Mereven csak bal oldalt van egy picit vastagabb rész de nem vészes. Lyukak semmiképp ne legyenek meg ne maradjon bent varrat. Vissza kell majd menni kontrollra nem? Majd megmondják jó-e
2021. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A doki azt mondta hogy nem szedi Ki a varratot (meg három hét után se )mert azt mondta hogy túl sok van és nem áll neki (cukorból van) én. Nagyjából “kiszedtem” de szerintem van meg benne pár

A daganatra azt mondta hogy elfog múlni ha kijönnek a varratok

És neked mit mondott a doki hogy négy év után is ilyen?

A nemi életedet ez nem akadályozza ?

2021. jún. 3. 06:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
azért elég érdekes hogy a doki ilyet mondott... általában azért nem szokták kiszedni a varrarokat mert metélés után olyan "cérnával" várják össze a sebet ami magától kiesik. ezzel is megelőzve a kellemetlen varratszedést. nekem anno 2 hét volt amit ki tudtam bírni maszti nélkül. de akkor is csak óvatosan sikerült mert azért még elég frissnek mondható a seb. utána a duzzanat ob 1 hónap alatt teljesen elmúlt, szóval a 6 hét szerintem reális gyógyulási idő, de persze mindenki másképp gyógyul és a végén is máshogy néz ki a seb. Nekem szépen elhalványodott a heg, alig lehet látni, van akinek teljesen kivehető a vágás helye. Szóval szerintem még várj és hagyjál időt a gyógyulásnak, a masztit is lehetne ritkábban, persze könnyű mondani xD
2021. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!