Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyapámnak fitymaszűkülete...

Nagyapámnak fitymaszűkülete lett így öregségére, de nem akar orvoshoz menni, hogy beszéljem rá?

Figyelt kérdés
Mondta, hogy úgy lankadtam se tudja hátrahúzni, de nem akar orvoshoz menni, mert minek már az ő korában. Én nem értek egyet. Hogyan vegyem rá?
2021. jún. 4. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy. Felnőtt ember, önállóan el tudja dönteni.
2021. jún. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez oké, viszont ha nem kezelik, annak következményei lesznek, nem?
2021. jún. 4. 12:31
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Elég nehezen fogja tudni mosni. Jó eséllyel be fog gyulladni.
2021. jún. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy mennyi idős a nagyapád. Nem mindegy, hogy egy 60-as vagy 80-as emberről van szó. Idősebb korban az emberek már nem akarnak feleslegesen kínlódni kellemetlen vizsgálatokkal. Az én nagypapám sem volt hajlandó emiatt elmenni urológiára, nem is erőltették neki.
2021. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
86 éves. Én megértem őt is, de aggódom.
2021. jún. 4. 12:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem cukorbeteg, akkor ajánlom, hogy végezzetek cukor vizsgálatot. Ugyanis jele lehet a cukorbetegségnek is
2021. jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baja ne agodj , mellékesen hogy jön ilyen tema csak ugy elő?
2021. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
40-50 éve megy ez a nagy okoskodás, azelőtt meg százezer évig igen nagy hányad leélte úgy az életét...
2021. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!