Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van olyan, hogy valakinek...

Van olyan, hogy valakinek annyira székrekedése van, hogy a beöntés nem segít neki?

Figyelt kérdés

2021. jún. 5. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem az kizart. Maximum akkor nem segit, ha maganak probalja otthon, de ha rendes korhazi beontest kap, az tuti kipucol.

Egyebkent nem szabad hagyni, hogy eddig fajuljon a dolog, glicerines kup jo cucc, amikor nekem egyik hashajto se segitett, akkor ez 10 perc alatt megoldotta a problemat.

2021. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem a kis kortefecskendovel bohockodsz, akkor kipucol az rendesen...
2021. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen fajta glicerines kúpot vettél? Mennyire volt belőle szükség?
2021. jún. 5. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mar a markat, csak kertem a gyogyszertarban, aztan adtak valamit.

Egy eleg volt.

2021. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elofordulnak extrem esetek, de akkor is ki lehet varazsolni a szekletet. Tul extrem azert idos, leepult, mozgaskeptelen embereknel inkabb.
2021. jún. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Ápolónő vagyok. Olyan nincs , hogy a beöntés nem segít!

Egyébként ha hajlamos vagy a szorulásra, meg kellene próbálni sok folyadékot fogyasztani illetve rostban gazdag ételeket fogyasztani. A fent említett glicerines kúp hatásos tud lenni, de fontos , hogy felülről is “meg legyen támogatva a rendszer”. Levolac szirup langyos vízbe keverve is tud segíteni. Vagy a kettő kombinációja.

2021. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el.

[link]

2021. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!