Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van itt olyan, aki impotens...

Van itt olyan, aki impotens volt, elment orvoshoz, és meggyógyult?

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 17:35
 1/1 Jancsi1964 válasza:
46%
Sajnos az impotencának több oka is lehet én is egyik napról a másikra olyan lettem akkár az ujszülött miután le estem a megyfa teteáröl oly szerencsétlenül hogy gerincem ketté tört ugy csavarozták össze szerencsémre hála a JÓ Istennek a velö nem szakadt meg csak meduzzadt amiatt a medencém hátsofele paralizálodott és a lábaim hátsófele és a talpaim a medence töréstöl egy születési medence ficam mentette meg amit helyre rakott most 11 honap után már sokat javult az állapotom már kezdem érezni hogy van valami a lábam között ugy hogy nem szabad feladni a reményt és el kel menni egy urologushoz és nem szabad halogatni és ha leki probléma van mögötte akkor szologus segithe remélem segithettem valamit nem szabad feladni a reményt
2021. jún. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!