Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy herével izomépítés?

Egy herével izomépítés?

Figyelt kérdés

Kiskoromban baleset végett elkelett távolítani egy herém.

Pár éve járom sulyzós edzésre szépen haladok,a kérdés az lenne,hogy egy herével is ugyanúgy tudok izmot építeni mint 2 vel?

Vagy ha mondjuk meglenne mind a 2 here akkor ez a pár év edzés alatt több izom lenne rajtam?



2021. jún. 7. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban az izom építés a megfelelő étrenden és edzésen múlik, másrészt ezt csak is egyedül te tudod megmondani vagy egy másik egy herés kiedzett válaszoló!
2021. jún. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel vannak izmos női testépítők is - akiknek ugye egy heréjük sincs - így izmosodni mindenképp tudsz.
2021. jún. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, és gyereked is lehet.

Nem csak a herék termelik a tesztoszteront, hanem a mellékvesék is kis mértékben.


Ha úgy érzed hogy kevés a tesztoszteron szint, akkor csináltad hormonális vizsgálatot, és a doki meglátja hogy kell-e mesterségesen pótolni vagy sem.

2021. jún. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

egy here is ellátja azt a feladatot amit a kettő

csak jobban kell rá vigyáznod mert nincs másik

2021. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Eskuszom, nem ertem.
2021. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Testosteron színted ha rendben van, semmi akadálya.
2021. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is egy van, semmiben nem akadályoz. Nem ettől függ hogy milyen izmos leszel.
2021. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
megmutatod képen milyen a zacsid?
2022. febr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!