Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen gyógyszerek vannak...

Milyen gyógyszerek vannak amik a faggyumirigy csökkentését segítik?

Figyelt kérdés
Elmentem borgyogyaszhoz meg haziorvoshoz de mindenhol idétlen samponokkal szúrják ki a szemem, egy kisebb vagyont költöttem már rájuk úgy hogy huzamosabb ideig használtam. Aztmondta az orvos is magas a faggyútermelésem. És gondolom a faggyú tultermelésnek van köze hogy hamlik a fejbőröm, a fordyce foltoknak a péniszen, a sok miteszernek az arcon. Létezik ilyen gyógyszer amit borgyogyasz fel tudna írni?
2021. jún. 9. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Annak a gyógyszernek az a neve, hogy belenyugvás. Van aki ilyen bőrtípust örökölt, meg kell tanulni kezelni, ápolni az ilyen bőrt, kozmetikus segítségét kérni.
2021. jún. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem ismerek ilyen gyogyszert, max azt tudom tanácsolni, hogy nézz utána mely ételek fokozzák és azokat hanyagold. Pl. az olajos magvas ételek azok fokozzák. Én pl. Ha napraforgo magot eszek akkor az biztos hogy kipattogok tőle.

Samponból nekem a Vichy Dercos (zöld dobozos) jött be, gyógyszertárban kapható. Igaz egy vagyon az is, de nem korpásodott a hajam utána.

2021. jún. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!