Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetne e még valami mást...

Lehetne e még valami mást csinálni a pattanások ellen?18F

Figyelt kérdés
Sziasztok,már 18 éves múltam.Tudom,hogy ez ilyen korszak,de már felettébb zavar az,hogy minden nap kezelem az arcom(levendulás vízzel),nem segít,minimális változás sincsen(habár nem túlságosan pattanásos az arcom,kb olyan 7-8 található,de az is eléggé látható.Bőrorvosnál is voltam,az ő gyógyszerei sem segítettek.Tehát az a kérdésem felétek, mitévő legyek,mert már szinte semmi sem használ.

2021. jún. 12. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Egészségesen étkezel? Nekem is volt elég sok pattanásom az arcomon, hátamon még a mellkasomon is és mióta kevesebb szemetet eszek azóta a nagy részük elmúlt vagy javult, egyáltalán nem olyan gyulladtak azok sem amik vannak. Bőrgyógyász milyen gyógyszert írt fel? Voltam én is és ami csak ilyen krém volt az nem segített semmit nekem sem, de a rendes gyógyszerektől is javult a bőröm. Ha nem használt akkor visszamehetsz hozzá hátha tud adni valami mást ami használ, nem minden jó mindenki bőrére. Vagy a természetesebb anyagok közül sokan szokták ajánlani a teafa olajat, kicsit büdös de lejjebb viszi a gyulladást. De szerintem lassan elmúlnak ezek maguktól is, a legtöbb elég pattanásos ismerősömnek (akiknek az egész arca szinte olyan volt bármit is csináltak) elmúlt olyan 20 éves korukra hacsak nem valami egyéb probléma miatt van hanem csak a szokásos.
2021. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Koznetikus
2021. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első jól írja, az étkezés nagyban befolyásolja a bőrünk állapotát. Ha sok chipset, cukros üdítőt, édességet, olajos magvakat, zsíros ételeket eszel, az biztos nem segít a bőröd állapotán. És a folyadékfogyasztásra is figyelni kell. Napi 1,5-2 liter víz.

Mellette pedig, igen, el kellene menni kozmetikushoz rendszeresen arctisztításra.

2021. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A "méregbevitel" csökkentése (kaja, pia, cigi, minden) mellett méregteleníts is olykor.


Például ha heti két-három alkalommal jól mgizzasztod magad munkával vagy sporttal, az nagyon hasznos lesz.

2021. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Endokrinológus vagy próbálj egészségesen enni.
2021. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hétam szokott nagyon kipattogni, most segit az hogy kimentem napozni. Lehet hülyeség, de nekem ez bevállt.
2021. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6# igen, az mindenkinek segít, de véglegesen nem tűnik el.

Az okot kell keresni

2021. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi az a levendulas viz, de az lathato, hogy nincs is normalis borapolasi rutinod. Ez edeskeves.


Skinsmart oldalat ajanlom, ott szerintem eleg jol le van irva, hogy mit hogyan kell hasznalni es mi mire jo:)

Nem csak noknek kell jo borapolasi rutin, tehat ha soknak is tunik vagy macerasnak, hidd el, megeri.

2021. jún. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!