Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az osztalyotokbol akinek...

Az osztalyotokbol akinek szörös a honalja szokott ujjatlanba tesizni?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor mennyire szoros neki es hanyadikas ?

En nem borotvaltam de multkor csak abban tudtam tesizni es lattam hogy valaki hulye fejet vag, meg kerdezte egy masik gyerek hogy miert nem borotvalom.



2021. jún. 14. 16:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10-es:Milyen fétis? Praktikum,ennyi. Nálatok sosem volt gyűrű és hasonló gyakorlatok? Az atléta semmilyen gyakorlatnál nem akadályoz a szabad mozgásban és egészségesebb izzadás szempontjából,főleg intenzívebb mozgásnál. Ez az oka ahol kérik. Régen szinte mindenol kérték,most márt tényleg ritkább szerintem.
2022. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Gyűrű,korlát, kötél, szekrény, talaj, magasugrás, némi atlétika, birkózás és labdajátékok voltak de nem volt dress code ( kivéve hogy ne húzzon csíkot a cipőd a teremben mert akkor neked is ki kellett húznod a ....-ba) ha rosszul sikerült ruhád miatt a gyakorlat akkor rosszabb jegyet kaptál de ha úgy volt kedved kamuból sebtapasszal leragasztott orral is megjelenhettél. Egyik bukfenc-tanár fontoskodott volna hogy az iskola színeit tükrözze a ruha (kb azt se tudtuk azok mely színek is) de még a tanáriban is le lett hurrogva
2022. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A 90-es évek közepéig minimum ez volt a megszokott tornacucc, amit a videón láttok. Ma már tényleg ritka, bár néha még előfordul. Simán az egyszerűség kedvéért volt így. Gyűrűhöz és társaihoz, valamint intenzív mozgáshoz jobbnak tűnt, mint a póló.


https://www.youtube.com/watch?v=blhuMiSHoPM&t=177s&ab_channe..


2:02-től

2022. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az összes fiú borotválja a hónalját
2023. jan. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14-es: Középiskolás vagy?Mit kell hordanotok tesiórán?
2023. jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Középsuli

Nincs megszabva

Lehet pólót is meg ujjatlant is

2023. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!