Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Minoxidilt lehet használni...

Minoxidilt lehet használni férfias kopaszodás ellen?

Figyelt kérdés
Hello mindenki,azt szeretném kérdezni hogy férfias típusu hajhullásnál segítene valamit a minoxidil kb 2 éve ritkult meg a hajam a családban senkinek nincs ezzel baja szóval nem örökletes nekem a teljesítmény fokozó borította fel a hormonom (tesztoszteron) így nyáron le vágtam kisebbre de ami fogadott látvány elégé elkeserített gondolkodtam DHT blokolón minoxidil+hairbunny kombón szerintettek meg tudnám állítani a hajhullásom?
2021. jún. 18. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg jó. Gyakorlatilag az a baj, hogy használgatom úgy összességében vagy 10 éve, de nem tudom, hol tartanék nélküle. Lehet pont itt. Regaine-t használok. Annak idején a börgyógyász írta fel, azt mondta meg nem fogja akadályozni, de lassítani lehet.
2021. jún. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mitt használsz 10 éve? Minoxidilt?
2021. jún. 18. 09:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el amúgy hogy nem lehet megálítani a hajhullást sehogy ilyen nincs esküszöm,mindenre van valami megoldás erre meg semmi? Hihetetlen
2021. jún. 18. 09:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Regaine-t, a hatóanyaga a minoxidil.
2021. jún. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!