Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részleges körülmetélésem volt...

Részleges körülmetélésem volt fitymaszükület miatt 1 hete. A teljes körülmetélés pozitivumai itt is jelen vannak?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy kevésbé lesz büdösebb a pénisz,kisebb eséllyel lesz gyulladás,betegség, illetve hogy szexuális értelemben tovább bírja az ember,így a páromnak is sokkal jobb érzés.

Illetve még annyi kérdésem lenne hogy 2 hét múlva a műtét után el lehet járni az edzőteremben edzeni? Vagy korai? Ha igen,hányadik héttől ajánlott?

Előre is köszi annak,aki tud segíteni :)



2021. jún. 23. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

ha mostad eddig akkor nem büdösödik, ha van fitymad ha nincs , nekem soha nem gyulladt be , az hogy tovabb birod ideg elhallas miatt van szval valamenyit igen.

3het keves inkabb 4het mulva edz de akkor is mertekkel

2021. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen ezek ugyan úgy érvényesülnek, feltéve ha a makk része (részben) szabadon van. A menetidőn lehet tol,de nem feltétlenül számottevő.

A párod mivel szex közben nem nagyon észrevehető, orális aktus közben szerintem lehet jobban fogja értékelni. De ezt ő tudja persze,mi neki a kényelmesebb.

Varasodás után egy héttel már nem lehet gond,de légy elővigyázatos az izzadás miatt ,nehogy esetleg felázzon a var.

2021. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj még legalább 1 hetet az edzéssel, de ha kettőt az sem baj.
2021. jún. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
A nyári hőségben nem pállik be, nem lesz túrósodás. Meg fogod szeretni az új helyzetet.
2021. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 aki rendszeresen tisztítja annak soha sem lesz "túrósodás" csak mondom. Csak fürdeskor meg kell mosni, ennyi a nagy világmegváltó tudomány ;)
2021. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Mostam én háromszor is egy nap, de az én esetemben a gond az volt, hogy én mindig a túllogó fitymámba pisiltem, mert nem tanítottak meg rá, hogy akkor is húzzam hátra.
2021. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1.5-2 hét után simán mehetsz. Az viszint nem jelenthető ki hogy egy teljes körülmetélés előnye ‘elérhető’ részlegesnél. Erősen függ attól, hogy mi volt a metélés oka, de a legfontosabb, hogy végül mennyit vágtak. Érdemesebb inkább teljeset kérni, de az adottságtól is függ hogy a teljes mennyire ‘teljes’. Lényegében teljes lenne az a metélés, ha merev, ha nem, soha nem fedi bőr a fitymát. De akinek nagy a méretváltozása, azoknak ez nem minden esetben elérhető.
2023. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!