Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan zajlik a körülmetélés?

Hogyan zajlik a körülmetélés?

Figyelt kérdés

Nagy valószínűséggel fitymaszűkületem van, bár még nem volt időm orvoshoz menni, de szerintem biztosan körülmetélés lesz a vége.


Hogy néz ki pontosan ez a folyamat? Tudom, hogy levágják a fitymát, de hogyan? Fáj? Altatás van? Rettegek a késektől és nem hiszem, hogy ébren ki tudnám bírni.


Válaszokat előre is köszönöm.

18/F



2021. jún. 22. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Helyi érzéstelenítéssel csinálják, nyilván sokat nem fogsz belőle érezni a műtét alatt.
2021. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Csak akkor altatnak, ha ragaszkodsz hozzá, alapesetben érzéstelenítéssel végzik. Ez utóbbi a legrosszabb része, az első szurik fájnak, de kibírható, kb. mint egy darázscsípés. Látni nem fogsz semmit, mert eléd tesznek egy függönyt.

Egyébként nem feltétlenül a metélés az egyetlen opció, enyhe szűkületet kisebb korrekcióval is lehet kezelni, de az is vágással jár.

2021. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Erzestelenitik
2021. jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

2. Muszály ide büfögnöd a hülyeséged ???

Nem feltétlen fontos???

Te aztán látod hogy mire van szükség!!!

2021. jún. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Maga a beavatkozas kb fel ora.. gyogyulas 4-5 het.
2021. jún. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

4-es. Abban igaza van, hogy nem minden esetben van szükség a metélésre, mert vannak egyéb gyogymodok is amik bizsonyitottan hatásosak, de egyrész azok csak bizonyos esetekben müködnek ill ezt csak az orvos tudja megállapitani hogy érdemes-e megprobálni.

Persze a mütét a legrövidebb és legkönnyebb út, de szerintem a tájékoztatásba az is beletartozik hogy lehetséges hogy van más megoldás is.

Plusz a mütlten belül is vannak fokozatok, részleges vagy teljes. Szoval aki nem ért hozzá és tájékozódni szeretne, szerintem megérdemli hogy ezekröl is tudjon.

2021. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A műtét szerintem rém kínos, de szükséges. Le voltam szíjazva, miközben 3-4 ember nézte a farkamat az oktató kórházban. De nekik ez csak munka. Egy arányér- vagy hereműtét szerintem sokkal cikibb.
2021. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!