Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kulso aranyer verezhet?

Kulso aranyer verezhet?

Figyelt kérdés
Evek ota eloszokott jonni az aranyerem, sulyzos edzest uzok 12 eve, taplalkozasra odafigyelek.24 evesen jott ki eloszor, akkor verzett is emlekszem. Eltelt 7 ev evente 2 szer kijon kb. Mindig kitudom tapintani, meg latszik a tukorben, legutobb egy kisebb volt, most egy bab nagysagu. MiKor “ megerkezik” akkor kicsit fura 1-2 napig, utana elkezdem kenni proktish m kenoccsel, kupot is hasznalok. Legutobb pl. a gyogyszertarban keszittettem 8 ezer volt a 30 darab kup, azt mondjak az az Isten, regen mikor verzett akkor emlekszem h azt irattam ki. De elvileg az a belsokra jo nem? Mind1 biztos ami biztos alapon kupot is hasznalok.Kb. 5-6 het mire teljesen elmulik. Most ismet kint van mar kb. masfel hete, kenem is aurobin kenoccsel, mert pont a tesomnak is kijott nem reg igy volt otthon. Igy nem kellett kulon venni, de nem vettem eszre hogy huzodott volna visszabb nem faj amugy, nagy wc-nel nagyon ovatosan torlom, nem dorzsolom ki, inkabb langyos vizzel mosom. Amugy semmi kellemetlen erzes, aztan mareggelre kennem be, erre alvadt ver volt a kezemen. Picit verzik,amit nem ertek mert az ejszaka kezdhetett el,eddig nem volt semmi. Vettem ismet proktish m kupot kenocsot es elkezdtem azzal. Nem ertem azt olvastam hogy a kulso nem verezhet mert ugye bor fedu, az elore esett belso az kituremkedhet, es komoly fajdalommal jar, es az verzik. Szoval most nem tudom hogy mivan, annyira nem erdekelt mert elmult eddig mindig, meg regebben verzett is, csak az ember megijed.
2021. jún. 26. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a külső is vérezHET, nem minden esetben, de vannak kivételek.

Igazából kérdezz meg egy szakorvost, de ha rosszabbodik azonnal menj dokihoz.

Egy darabig használj krémet/kenőcsöt, remélem jobb lesz.

2021. jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tegnaphoz kepest, felere visszahuzodott, reggel meg picit veres volt, aztan nagy wc, ovatos voltam, tusolas, de picit verzik meg.


Az nem gond hogy ugy huzodik vissza hogy verzik?

2021. jún. 27. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha azóta már nem vérzik, akkor nem
2021. jún. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Gyakorlatilag amig aurobinnal kentem, feher krem, asszem steroidos, gyogyszeres ersekes hogy nem mult 1 heten keresztul.Mivel ez volt otthon. Aztan a jol bevalt proktis M kenocs es kupot vettem 26-an mikor kiirtam, es1-2 napra mar felere visszahuzodott,picit verzett meg 2-3 napig.. Kozben vettem detralex tabletatt is 28- an elkezdtem szedni, tehat proktis kup kenocs, detralex tabi, es 1 het alatt rohamosan megogyult. Gyakorlatilag teljesen eltunt. Ilyen hamar meg sose tudtam kikezelni, volt 3-4 het mire elmult teljesen es visszahuzodott.
2021. júl. 5. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!