Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb választás hajkezelésre Magyarországon?

Figyelt kérdés

2021. jún. 27. 17:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem túlliheged. Én is 29 vagyok már. Ritkul a fejem tetején a hajam. Ha szerencsém van akkor az apám vagy az apai nagyapám génjeit örököltem akkor még marad a skalpomon elég haj hogy ne legyen gáz. Ha az anyai nagyapám génjét örököltem akkor az a tipikus férfias kopaszodásom lesz. Sajnos nem tudom hogy milyen gyorsan történik meg de akkor meg lehet hogy én is leborotválom inkább. Inkább csak az a bajom hogy még kéne a nőzéshez a hajkorona. Hamár családapa leszek akkor én is nyomom majd a Statham frizurát
2021. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem sosem jelentett gondot a csajozásnál a kopaszság, sőt úgy vettem észre, sokaknak kimondottan bejön. Mondjuk nem is Jason Statham frizurát kell elképzelni, hanem két-három naponta tükörre borotválom az egészet. Inkább a s.ggig érő homlok, mint a látványosan hátracsúszott hajvonal. Persze némi izom se árt hozzá.
2021. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"Persze némi izom se árt hozzá.:


Tehát sikerült izommal kompenzálnod a haj hiányát. Ha lenne hajad, még jobban menne a csajozás.

2021. jún. 29. 14:00
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mindenesetre több nő is megjegyezte már, hogy milyen jól áll nekem, hogy nincs hajam, sokszor önkéntelenül is a fejemhez érnek... Persze egy nagyon gebe vagy éppenséggel elhízott illetőnek valószínűleg nem lenne előnyös a kopaszság.
2021. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igazából kipróbáltam már kopaszként, de az lett a vége, hogy mindenhova baseball sapkában mentem.
2021. jún. 29. 20:20
 16/17 anonim ***** válasza:
A hozzáálláson is sok múlik: úgy kell megélni a kopaszságot, hogy nem a kopaszodást leplezed vele, hanem egyszerűen ez a stílusod, és kész, akkor működhet jól. Ha egyébként nincs is más választásod, ki kell hozni belőle a legjobbat.
2021. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Még semmilyen hajkezelést se próbáltam ki. Ezeken kívül ami biztosan lesz, az a microneedling és a hajtranszplantáció.
2021. jún. 30. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!