Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon be vagyok parázva, mi...

Nagyon be vagyok parázva, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Van egy mogyorónyi nagyságú duzzanat a péniszem tövében, nem fáj meg semmi, és nem is piros.

Az előbb megnyomtam és jött belőle a faggyú mintha egy pattanás lenne.

Elképzelhető hogy pattanás vagy esetleg valami komolyabb lenne?

Mert hiába nyomtam ki ugyanolyan duzzadt



2021. jún. 28. 17:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%

Lehet csak egy begyulladt szőrtüsző. Ha van otthon egy kis arcszesz azzal és egy vattával vagy zsepivel töröld át. Az alkohol tartalma majd fertőtleníti. Utána ne piszkáld, és ha tényleg csak az volt holnapra vagy utána már összébb kell hogy menjen.

Lehet hogy csak a nagy meleg miatt van. Ilyenkor az ilyen helyeken is kipattoghat az ember. Remélem csak erröl van szó!

2021. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Most mintha egy kicsit lentebb ment volna a duzzanat, bekent Aloe Verával, jót tett neki szerintem, de még mindig félek azért
2021. jún. 28. 21:56
 13/19 A kérdező kommentje:
Na már mintha lentébb ment volna, de a gumó ugyanúgy érződik, és még kijött kb 3 kisebb ilyen ami enyhén piros
2021. jún. 29. 10:18
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha több lett belőle, akkor tényleg orvoshoz kéne menned vele. Apudnak szólj szerintem!
2021. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok. Így hogy szaporodik irány a doki! Nincs mit szégyellni, a fogaddal is elmennél sz orvoshoz ha fájna, ez sem különbözik attól!
2021. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Hát még 2 jött ki csak, a tegnapi szabad szemmel már nem is látható, csak akkor lehet éretni ha hozzáérek.

A másiknak pedig még fehér teteje is van pont mint egy pattanásnak

2021. jún. 29. 16:10
 17/19 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék orvoshoz.
2021. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Látszik hogy a szőrtüsző be van gyulladva mindegyiknél, kivéve a legnagyobbnál, az csak egy göb ami nem is látszódik.

Még pár napot várok hátha elmúlnak maguktól, ennyi idő alatt nem hiszem hogy bármi is történne

2021. jún. 29. 17:28
 19/19 Akkorok válasza:
0%
tumor
2021. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!