Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek mikor fogok...

Szerintetek mikor fogok magasságra többet nőni?

Figyelt kérdés

158-160cm lehetek kb. Nagyon idegesítő hogy ilyen alacsony vagyok és szeretnék már magasságra nőni. A peniszemnel kb lassan egy éve jelent meg az első szőrszál, azóta már kezd eleg sok lenni csak szőkés barnás(a hajam szőke). A honaljamon is megjelent kb egy 5 hónapja a szőr azóta már van rajta pár hosszú szál. Spermám még nincsen. A combom most kezd szőrösödni. Szerintetek most év elején vagy még a nyaron beindul a növekedés hogy legalabb 1 hónapba 2-3 cmet nőjjek.

Apa magassagá: kb 180-181cm

Apám is későn érő volt de ő már ilyenkor azt mondta elkezdett nőni magasságra.



2021. júl. 13. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódjál ezen, meg fogsz nőni időben. Nekem pl. a szakállam 21 éves koromra nőtt ki rendesen.
2021. júl. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 14 éves koromig 160 voltam, majd egy év alatt 172.5 lettem.

Legalábbis az iskolai mérések alapján…

15 éves korom után viszont nagyon be lassult a növés…

Azóta is csak 174 vagyok, pedig már 21 éves.

Állítólag 24 éves korukig nőnek a férfiak, de én ebben kételkedem…


Mindenesetre 14 éves kor körül várható hírtelenebb nyúlás.


Figyelj oda, hogy egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, sportolj, legyél napon…

Én egyiket sem csináltam, csak a gép előtt kuksoltam.

Pedig kit tudja, akkor lehet magasabb lennék…

Főleg hogy nekem apám 190 cm, de anyám is 176, tehát még Ő is magasabb nálam.

2021. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 16 éves koromra lettem 177 centi, mikor bekerültem középsuliba 15 évesen, szinte én voltam a legalacsonyabb az osztályban olyan 170 centivel. Végére 185 centi voltam, most 22 évesen 187 centi, szóval még azóta nőttem 2 centit. Apám 178 centi, anyám 158.


Nem tudom, hány éves vagy, de a leírtak alapján még biztos, hogy pubertás korba vagy, úgyhogy még biztos fogsz nőni. Unokaöcsém 14-15 évesen volt 160-165 centi, 1-2 év alatt nőtt annyit, hogy már tőlem magasabb pár centivel.


Szóval leginkább genetika kérdése, és hogy melyik szülőd génjeit örökölted inkább. Amivel segíthetsz a növekedésben az az, hogy már este 9-10 órakor lefekszel aludni, ugyanis este 10-hajnali 2 óra között termelődik leginkább a HGH (növekedésihormon). És ne stresszelj rá. :)

2021. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján vagy 12-14 éves vagy vagy későn érő. Mindkét esetben nőhetsz még simán 20-25 centiket is.
2021. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!