Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek, tudtok tippeket adni?

Mit tegyek, tudtok tippeket adni?

Figyelt kérdés

Tudom ki leszek nevetve, viszont nem tudok ezzel a kerdesemmel sehova fordulni.


Ülő és Álló fizikai munkát végzek, heti 40 órában (50/50%) és nyáron hiába vagyok MINŐSÉGi rövid nadrágban/alsó gatyában hihetetlenül beizzad a seggem.

Na most alapjáraton egy idő után kisebesedik ahogy mozgok és kidorzsöli a segglukad és a héten közötti részt az izzadság és nagyon fáj konkrétan sima séta közben is.


Hétvégén amikor szabad vagyok be gyógyul egy napot kettot oke de szerdán már újra hihetetlenül faj .

Próbáltam már 3/4 kocka wc papirt össze hajtani és behelyezni, az meg is oldotta 2/3 órára ( utánna konkrétan össze darabosodik és megszűnik létezni a papír, annyi nedvet szív fel )


Már elkeseredettségemben női betéten gondolkodom vagy hogy három órànta új wc papirt rakni..


Tippek?

Van valakinek hasonlóban tapasztalata ?



2021. júl. 17. 02:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mosakodj gyakran.

Használj azulenolt, vagy neogramormont.

Mindkettő enyhíti a tüneteket, és visszaépíti a bőrödet.

Kisbabáknál használják, ha véletlenül kicsípi a pisi a popsijukat.

Komolyan ajánlom. Próbáld ki.

A neogranormont megelőzésnek is használhatod.

Csak természetes textiliából készült alsónadrágot használj.

A szék se legyen műanyag.

2021. júl. 17. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hintőpor?
2021. júl. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!