Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ettől lehetek nemi beteg?

Ettől lehetek nemi beteg?

Figyelt kérdés

16/F vagyok, hétvégén el fogom veszteni a szüzességem egy nem szűz lánnyal.

Csak barátság extrákkal kapcsolat ez.

Természetesen fogunk védekezni, de hallottam olyat, hogy szájon át is el lehet kapni különböző betegségeket.

Igaz ez?



2021. júl. 19. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárhogy el lehet kapni bármit 🤷‍♂️ ennyi erővel már levegőt se szabadna venni.
2021. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Igaz. Úgy is el lehet kapni. Gondolom szűrésre 16 évesen a kedvedért nem fog elmenni, szóval ha csak alkalmi kapcsolat és nem bízol benne, inkább hagyd ki az orált!
2021. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

persze

oltasd be magad HPV ellen

2021. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Simán nyilvános WC -n is be lehet nyalni nemi betegséget... Mondjuk ez nem gyakori, de megy. Szájon át is el lehet kapni, ugyanis a torokban meg tudnak ülni...


Sőt lehet bronhitiszt is kapni. Ami a tüdőbe kerülő bakteriális fertőzés és nem nemi betegség.


Ha megijedtél a csaj elérhetőségét majd dobd át :)

2021. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Senior Séf ***** válasza:
50%

Kiba5zottul sajnálom a most felnövő nemzedéket. Az óvszergyárak reklámszakemberi elhitették velük, hogy minden vaginában (sőt, minden szájüregben) ádáz kórokozók állnak lesben, és jaj annak a hímtagnak, amely szkafander nélkül merészkedik be oda.

Ha mindez igaz lenne, évezredek óta kihalt volna az emberiség. Én a magam részéről végigdugtam a korántsem szűzies erényeiről hírhedett 60+ évemet úgy, hogy mindössze egyszer, egy pár percig volt rajtam óvszer. Mégis itt vagyok, és mindössze egyetlen, enyhe lefolyású gombás fertőzésen kívül soha semmi bajom nem volt.

2021. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

#5 Valóban nincs minden lyukban baci, de komoly gond volt a nemi betegség régebben, sokan meg is haltak benne. Ne menjünk messzire HIV fertőzés. jaja jó megoldások vannak amik kitolják az ember életét, meg vannak kisérleti megoldások amikkel pár ember meggyógyult. Itt van a Szifilisz... Antibia azt kész. Sajnos már nem így működik... Van akinek olyan erős antibia kúrát kell csinálni hogy teljesen kikészül tőle, de ez kell hogy életben maradjon. Azért mert neked szerencséd volt attól még nem lesz mindenkinek. Gombából is van ezer fajta. Nem csak piros kiütést okoz ami néha viszket aztán kész. Sokan nem is tudják hogy fertőzöttek mert teljesen tünetmentesek, de hordozzák és mindenkinek továbbadják. Nem félni kell hanem felelősebben élni...


Nem a kihalásról van szó, hanem a lehető legtöbb élet megmentéséről és hogy emberhez méltót éljen le. Nem egy híres embert ismerünk aki ennek esett áldozatul. Partner se mindegy... Mindenki maga dönti el hogyan él, de mindenki felelősségel tartozik a tetteiért. Kivétel nélkül mindenki.


Világ változik, érdemes odafigyelni mert nem minden átverés.


Hölgy elérhetőségét még nem tudjuk :D


Védekezés pedig nem csak gumit jelent... Mi ellen akarnak védekezni? Nem kívánt gyermek ellen, szomszédok kíváncsi tekintetei ellen...

2021. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát mivel óvszert használnék attól félnél hogy anális szex közben elkaphatom tőle
2021. júl. 20. 22:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nyaldd ki ha ugy latod nem tokeletesen tiszta, apolt. Ha kozosulesre ovszert hasznalsz akkor szinte nulla az eselye, hogy elkapj valamit. Ovszert analnal is lehet hasznalni. Ugy gondolom, hogy ha van az alkalom mindenkepp hasznaldd ki.
2021. júl. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!