Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy tudnék egyedül orvoshoz...

Hogy tudnék egyedül orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Még tini vagyok, anyukám nevel és apukámmal nem tudok menni. Kiütések jelentek meg a fütyimen és anyukámmal nincs olyan kapcsolatom hogy elmondjam vagy megmutassam neki… főleg nem akarom hogy lássa hogy az orvos vizsgál, tudom hogy ragaszkodna hozzá és mindenről tudni akarna. Először elmehetek a házi orvosomhoz? Ő foglalkozik ezzel is? Nem igazán ismerem a házi orvosom és nagyon szégyenlős is vagyok. Vagy gyerek korházba fogadnának szülő nélkül?
2021. júl. 19. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Mehetsz egyedül, bőrgyógyászhoz menj vagy ha van külön bőr és nemibeteg gondozó, az mégjobb lenne.

Nem kell félni, szégyellni se, megesik az ilyen

2021. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14év alattit nem.
2021. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eléggé félek mit fog csinálni az orvos. Vagy csak megnézi?
2021. júl. 19. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy?
2021. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászatra nem kell beutaló, nálunk legalábbis, de sokára kapsz időpontot. Háziorvos adhat sürgős beutalót.

Ha szégyenlős vagy, szégyenkezve mutasd meg a dokinak, ez nem játék.

2021. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mégis hány éves vagy? Ha betöltötted a 14. életéved elmehetsz egyedül is. Jól írják, legjobb ha a bőrgyógyászatra mész. És nem kell szégyenlősködni! Hamarosan eljön az az idő amikor a csajok is látni és fogdosni is fogják.
2021. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj ápolónő vagyok segítek.
2021. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!