Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemrég vettem észre hogy a...

Nemrég vettem észre hogy a bal herém megdagadt de nincs semmi tünetem és spermám is van egyedül az a baj hogy megdagadt és orvoshoz jelenleg nemtudok menni ötletek? Mitöl lehet?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos csak el kéne menni dokihoz. Látatlanban senki nem fogja tudni megmondani, hogy miért dagadt meg. Nem írtad, hogy fáj-e, pirosabb-e a bőr felette, hirtelen dagadt-e meg vagy folyamatosan nagyobb lett. Sok minden okozhatja, lehet hogy ártalmatlan, de komoly betegségek is húzódhatnak mögötte, amint tudsz menj orvoshoz, ha nem múlik pár napon belül. Az egészség mindennél fontosabb hidd el.
2014. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Verd ki többször és nem fog feldagadni.Biztos duzzad mind a kettő a rengeteg spermatol.
2022. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!