Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért lehet piros a makkom?

Miért lehet piros a makkom?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, szóval nem élek aktív nemi életet, de csak most vettem észre, hogy a makkom ki van pirosodva.


Nem viszket, nem fáj, ezért nem is tűnt fel igazán nekem, csak most fürdés után figyeltem meg, hogy enyhén vöröses foltok vannak a makkomon, illetve már korábban felfigyeltem egy kellemetlen szagra, amit szimplán izzadságnak tudtam be.


Mitől lehet ez a kivörösödés? Más tünetem nincs.



2021. júl. 27. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Bőr- és nemi beteg gondozáson megmondják, mert valószínűsíthetően fertőzés, de azt itt ennyiből nem lehet megállapítani, hogy bakteriális, vírusos, vagy más. Erre kell kenet. Akkor is, ha még nem élsz nemi életet.
2021. júl. 27. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Gomba vagy bakteriális fertőzés
2021. júl. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy az, mert a vöröses színen kívül más tünetem nincs.
2021. júl. 27. 07:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert akkor szerinted mégis úgy mi? Piros folt és büdös is. Csak a fertőzéses dolgok járnak kellemetlen szaggal.
2021. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendesen mosod?
2021. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vettem Canesten krémet, kíváncsi leszek az eredményre. Szappannal szoktam mosni, de utána olvastam, és elvileg elég lenne sima langyos vízzel.
2021. júl. 27. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!