Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok, akik nem járnak...

Srácok, akik nem járnak konditerembe, visszatart, hogy menjetek az, hogy nem vagytok ott gyakorlottak, nem úgy néztek ki mint akik odajárnak stb?

Figyelt kérdés

Például én voltam már, de nem érzem jól magam mert nem vagyok kigyúrt, és ott olyanok között kellett akik ki vannak. Én szarul érzem magam köztük.

A személyi edzőm se volt jó, fel se mérte igazán az állapotom, szarul voltam minden edzés után.


2021. júl. 27. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Mit izgulsz? Döntsd el mit akarsz..ne kinlódj. Ha izmosodni akqrsz konditerembe fogod emelniba sulyokat ha nem nem.semmi köze ehez senkinek és semminek és hogy te hogyan nézelki.
2021. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
A konditerem metroszexuálisoknak való. Én csak itthon edzek és nem kinézetre megyek, hanem erőre.
2021. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
A konditerem az izmosodni vágyó és erőnlét növekedésre vàgyó emberek számára van.
2021. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak konditeremben lehet edzeni. Persze kérdés kinek mi a célja az edzéssel. Ahogy a kettes mondja én is az otthon edzést preferálom. Nyugodt, kényelmes és még a zene is ordíthat.
2021. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is az otthonit preferálnám.

Esetleg követtek valamilyen tervet, vagy segédletet netről?

Mi a taktika? :)


Nem szeretem én sem a termes magamutogatást, próbáltam, edző segítségét is kértem, de csalódás volt.

2021. júl. 27. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenki ott edz ahol akar. Csak ne nyávogjon és tudja hogy mit akar.
2021. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Valójában ökölvívtam régebben, de már nem járok egyesületbe jó pár éve. Én megosztom az edzésem. Az egyik fele bemelegités és kardio utána árnyékolok és a box körtével "harcolok". A másik fele erősítés és súlyzózás. Boxzsákot cipelek a vállamon egy kézzel tartom stb.valamint fekvő, húzodzkodás, koncentrált vagy kétkezes bicepsz, expander, plank a végén pedig nyújtás.
2021. júl. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!